اخبار

بازدید دکتر شریفیان نماینده مردم اسلامشهر و تهران از تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر

بازدید دکتر شریفیان نماینده مردم اسلامشهر و تهران از تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر
طی روز یکشنبه بیستم تیر ماه سال جاری دکتر شریفیان از روند بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای جنوبغربی استان تهران در این برنامه که با حضور دکتر شریفیان نماینده مردم اسلامشهر ، ری ، شمیرانات و تهران و همچنین با حضور شهردار اسلامشهر ، مدیر کانال نواب ، مدیران جهاد کشاورزی و ... به همراه مدیر عامل و معاونین آبفای جنوبغربی همراه بود از روند بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر بازدید به عمل آمد.

در این بازدید مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران ضمن خیر مقدم طی سخنانی و با یادآوری زحمات و تلاشهای مدیران عامل و معاونین قبلی آبفای جنوبغربی اظهار داشت : با تلاش و کوشش این عزیزان و علیرغم تحریم ها و مشکلات موضوع تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر مطابق برنامه شروع و عملیاتی شد و ما امروز شاهد خدمت به شهروندان ، رفع قابل توجه بوی نامطبوع و حفاظت و صیانت از محیط زیست از طریق همین طرح هستیم.

مهندس سعید الکایی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 220 هزار نفر از شهروندان محترم شامل 15 درصد مردم اسلامشهر و 97 درصد مردم واوان تحت پوشش شبکه جمع آوری و انتقال و تصفیه فاضلاب از طریق همین تصفیه خانه هستیم و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم و حمایت نهادهای ذی ربط (شهرداری ، راهور و ..) سال آینده جمعیت تحت پوشش اسلامشهر به 80 درصد ارتقاء یابد.

در پایان دکتر شریفیان ضمن سخنانی و با تشکر و قدردانی از مسئولین و مدیران آبفا اظهار داشت : طرح تصفیه خانه فاضلاب شهرستان اسلامشهر یک طرح و سرمایه ملی است و تلاش می کنیم با دریافت حمایتهای لازم ان شالله مدولهای بعدی این تصفیه خانه نیز مطابق برنامه راه اندازی و به طور کامل در خدمت شهروندان قرار گیرد.

 

۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید