اخبار

بازدید مدیران عامل آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان تهران به همراه هیاتی از استانداری تهران از تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر

بازدید مدیران عامل آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان تهران به همراه هیاتی  از استانداری تهران از  تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر
معاونین و مدیران محترم استانداری تهران به همراه مدیران عامل آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان از روند بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان اسلامشهر بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران در این برنامه که  با حضور هیاتی از معاونین و مدیران محترم استانداری تهران ، مدیر عامل شهرکهای صنعتی استان ،  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، مدیر عامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره ) ، نماینده قرارگاه ثارالله ، مدیر آستان حرم امام خمینی ره ، مدیران عامل آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان تهران همراه بود . تصفیه خانه در حال بهره برداری اسلامشهر مورد بازدید قرار گرفت .
در این دیدار مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران ضمن عرض خیر مقدم با ارائه گزارشی به آخرین وضعیت تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر پرداخت و خاطر نشان کرد : تصفیه خانه فاضلاب شهرستان اسلامشهر دارای دو مدول که مدول اول با صددرصد پیشرفت فیزیکی و مدول دوم با 97 درصد پیشرفت بصورت فرایند MLE( حذف ازت ) و فراوری لجن با هاضم هوازی و لجن خشک کن مکانیکی در گام اول با تحت پوشش قرار دادن جمعیتی معادل 220 هزار نفر و با 97 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام کارهای پایانی بوده و انتظار می رود مطابق روند فعلی حداکثر تا بهمن ماه سالجاری به اتمام و ظرفیت بهره برداری کامل برسد .
مهندس سعید الکایی افزود : در حال حاضر بالغ بر95 درصد جمعیت شهر واوان و بیش از  15 درصد جمعیت اسلامشهر تحت پوشش شبکه جمع آوری ، انتقال و تصفیه فاضلاب از طریق این تصفیه خانه قرار دارند و با توجه به فعال بودن تعداد 15 پیمانکار اجرایی خطوط و شبکه جمع آوری فاضلاب در  اسلامشهر امیدواریم  . انشاالله با تخصیص بودجه مناسب و همکاری حوزه های مرتبط  از جمله راهور و شهرداری تا پایان سال 1401 بالغ بر 80 درصد مناطق و مردم شریف اسلامشهر این میزان در اسلامشهر تحت پوشش شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب قرار گیرد .
در پایان مهندس بختیاری مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان تهران نیز ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته و کیفیت بسیار مطلوب پساب خروجی از تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر از مجموعه همکاران شرکت آبفای جنوب غربی تشکر و اظهار امیدواری نمود که با تداوم روند کنونی و افزایش میزان پساب انشاالله بتوان نیاز آبی بخش صنعت در منطقه را از این طریق مرتفع نمود .

۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید