اخبار

نصب انشعاب جدید و ارتقاء کمّی و کیفی آب شرب بیمارستان رباط کریم

نصب انشعاب جدید و ارتقاء کمّی و کیفی آب شرب بیمارستان رباط کریم
با دستور مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران مشکل کمبود و افت فشار آب شرب بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) رباط کریم در کمترین زمان ممکن برطرف شد .
بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) در رباط کریم که یکی از محدود بیمارستانهای موجود در منطقه جنوبغربی استان تهران و در شهرستان رباط کریم واقع است و پذیرای بیماران عمومی و کرونایی در این منطقه می باشد . لذا بدلیل توسعه محدوده ساختمانی بیمارستان و افزایش مصرف بدلیل افزایش بخشهای جدیدالاحداث تأمین آب این بیمارستان با مشکلات کمّی مواجه شده بود که بلافاصله و پس از اطلاع رسانی در کمترین زمان ممکن و دستور مدیر عامل شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران مشکل مذکور مرتفع گردید .
مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام خبر فوق اعلام کرد : کمبود آب شرب بیمارستان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهای رباط کریم که ناشی از توسعه بیمارستان و استفاده از انشعابات قبلی و قدیمی با قطر پایین بود . لذا پس از اعلام مشکل مذکور و تاکید جناب آقای مهندس الکائی مدیر عامل محترم شرکت طی دو روز همکاری ستودنی همکاران و با انجام عملیات ارتباط دهی از خط جدید و تعویض و نصب انشعاب جدید با قطر بالا  مشکل موجود کاملا مرتفع و تامین آب آشامیدنی این بیمارستان با کمّیت و کیفیت مطلوب صورت پذیرفت .
مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اشاره به اینکه با تمام امکانات در خصوص تامین آب شرب شهروندان محترم شبانه روز در تللاش هستیم گفت : علیرغم فصل گرم ، کاهش منابع آبی و سفره های زیر زمینی ، پیک مصرف آب و جولان بیماری منحوس کرونا و .. که منجر به افت فشار و مشکلات آبی شده است آب شرب شهروندان محترم تامین و توزیع میگردد .لذا با این اوضاع و تحت هر شرایطی آب شرب مورد نیاز بیمارستانهای منطقه باید با کمیت و کیفیت مطلوب تامین و توزیع گردد تا کوچکترین خللی در امر خدمات رسانی به شهروندان مخصوصا هموطنان عزیز که در بستر بیماری بسر میبرند بوجود نیاید .
رسول خیرده با اطمینان دادن به مردم مبنی بر این که تمامی توان نیروهای کارشناسی و اجرایی در راستای جلوگیری از بروز هرگونه اختلال احتمالی در تامین آب شرب پایدار ، سالم و بهداشتی به کار گرفته شده است گفت : از عموم مشترکین درخواست میکنم با درک وضعیت موجود و بمنظور تامین و توزیع آب شرب در تمام نقاط تحت پوشش شهر و روستا ضمن مدیریت مصرف آب بطور جدی از مصرف بی رویه و غیر ضرور پرهیز نمایند .
۱۴ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۳۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید