اخبار

برگزاری مراسم روز زن و گرامیداشت مقام مادر

برگزاری مراسم روز زن و گرامیداشت مقام مادر
با حضور مدیرعامل آبفای جنوب غربی استان تهران از همکاران خانم این شرکت تجلیل شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران در این مراسم که طی روز چهارشنبه مورخ 15/11/99 و همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و با حضور مدیرعامل ، معاونین ، مسئول امور فرهنگی و دینی ، مشاور امور بانوان و تعدادی از بانوان همکار برگزار شد مدیرعامل این شرکت طی سخنانی ضمن گرامیداشت  سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به مقام و منزلت زن و مادران پرداخت .
سید علی لدنی نژاد یادآور شد : نصف جامعه ما را بانوان تشکیل می دهند و این در حالی است که بانوان در اغلب فعالیت های فرهنگی و اجتماعی از جمله دانشگاهها ، مراکز آموزشی ، بهداشتی درمانی ، ادارات و ... علاوه بر تربیت فرزندان و مسئولیت خانواده ها موجب پویایی جامعه اسلامی نیز شده اند  .
رئیس هیئت مدیره آبفای جنوب غربی خاطرنشان ساخت : پیشرفت هر جامعه ای بستگی به مادران و تربیت دهندگان آن جامعه دارد و لازم است این امر با رعایت سه اصل مهم شامل چارچوب و ارزش ها ، احترام و شخصیت انسانها و همچنین تشخص و حرمت افراد بوجود آید .
گفتنی است قبل از بیانات مدیرعامل محترم شرکت حجه الاسلام جواد حبی مسئول امور فرهنگی دینی شرکت طی سخنانی و با استناد به آیات و روایات به مقام و منزل زن پرداخت و پس از گزارش سرکار خانم بهرامی مشاور مدیرعامل در امور بانوان با تقدیم هدیه ای از بانوان همکار تقدیر شد .
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۵:۴۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید