اخبار

حفر ، احیاء ، تخلیه ، نصب و راه اندازی مجدد 15 حلقه چاه در چهاردانگه

حفر ، احیاء ، تخلیه ، نصب و راه اندازی مجدد 15 حلقه چاه در چهاردانگه
با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات حفر 2 حلقه چاه به همراه احیاء و بهسازی و راه اندازی مجدد 13 حلقه چاه دیگر حلقه چاه در چهاردانگه انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای چهاردانگه با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای تامین و توزیع مطلوب آب شرب شهروندان و مشترکین محترم که علیرغم افزایش قابل توجه جمعیت و نفوذ نسبت به سالهای قبل موجب افزایش مصرف آب شرب نیز شده است . از طرفی شیوع بیماری کرونا نیز موجب مصرف چند برابر آب گردیده است . لذا مطابق برنامه ریزیهای صورت گرفته و بمنظور ارتقاء و تامین مطلوب آب آشامیدنی شهروندان مخصوصا برای فصول گرم و ایام پیک حفر چاههای جدید و بهره بردای کامل از منابع آبی موجود در دستور کار قرار گرفته و انجام شد .
محسن آذری ضمن تشریح عملیات انجام شده در این خصوص یاد آور شد : طی 9 ماه سالجاری و با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی موضوع ارتقاء و افزایش میزان حجم آب آشامیدنی شهر چهاردانگه با اجرای پروژه هایی از جمله حفر و تجهیز ، احیاء و بهسازی و تخلیه و نصب چاهها انجام شد که طی آن 2 حلقه چاه جدید با آبدهی 60 لیتر بر ثانیه در محل پارک بهشت و چنار سوخته گلدسته حفر گردید .
مدیر آبفای چهاردانگه خاطر نشان کرد : در همین راستا و بمنظور افزایش حجم آب شرب موجود 13 حلقه چاه قدیمی و نیمه فعال و یا چاههای دارای تجهیزات معیوب نیز بازبینی شده و با انجام عملیاتی از جمله ترمیم جدار ، تعمیر و تعویض پمپ و کابل ، انجام عملیات لوله گذاری جدید به طول 48 متر و بهسازی و به روز رسانی تاسیسات و اتصالات سرچاهی احیاء و راه اندازی مجدد شده و با آبدهی مطلوب در مدار توزیع و بهره برداری قرار گرفتند .
مهندس آذری یاد آور شد : آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم چهاردانگه با کمیت و کیفیت مطلوب تامین و توزیع می گردد . و در راستای ارتقاء وضعیت فعلی احیاء و بهسازی تعداد دیگری از چاهها و همچنین به روز رسانی و اصلاح خطوط و شبکه های قدیمی و فرسوده در حال انجام است و تا پایان سالجاری مطابق برنامه انجام خواهد شد .
۲۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید