اخبار

تخلیه ، نصب و راه اندازی مجدد 23 حلقه چاه در نسیم شهر

تخلیه ، نصب و راه اندازی مجدد 23 حلقه چاه در نسیم شهر
طی 9 ماه سالجاری و با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی تعداد 27 حلقه چاه در نسیم شهر حفاری ، اصلاح و بهسازی و یا تخلیه و نصب مجدد شد .
 

این خبر را مدیر امور آبفای نسیم شهر اعلام کرد و گفت : با عنایت به افزایش مصرف آب بدلیل تراکم جمعیتی بالا و گسترش محدوده شهری و از طرفی شیوع بیماری کرونا که موجب مصرف چند برابر آب گردیده لذا پیرو تاکیدات جناب آقای مهندس لدنی نژاد مدیر عامل محترم شرکت و برنامه ریزیهای صورت گرفته جهت ارتقاء و تامین مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم علی الخصوص برای فصول گرم و ایام پیک بهره بردای لازم از منابع موجود از جمله حفر و تجهیز ، تخلیه و نصب و احیاء و راه اندازی چاههای قدیمی و نیمه فعال این شهر در دستور کار قرار گرفته و انجام شد .
اصغر صبری با اشاره به مشخصات عملیات انجام شده در این خصوص یادآور شد : طی 9 ماه امسال و با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات حفر و تجهیز ، احیاء و بهسازی و تخلیه و نصب 27 حلقه چاه به تفکیک 23 حلقه تخلیه نصب و راه اندازی مجدد 2 حلقه حفر و تجهیز و راه اندازی و  2 حلقه چاه قدیمی و نیمه فعال نیز که احیاء و بهسازی شدند و کل این چاهها با آبدهی مطلوب در مدار توزیع و بهره برداری قرار گرفتند .
مدیر امور آبفای نسیم شهر با تاکید بر مصرف بهینه و پرهیز اسراف و هدر روی آب آشامیدنی خاطرنشان کرد: در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نسیم شهر و شهرکهای تابعه با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم تامین و توزیع می گردد . و در همین راستا احیاء و بهسازی تعداد دیگری از چاههای این شهر نیز در حال انجام است که امیدواریم مطابق برنامه عملیاتی شده و تا پایان سالجاری به اتمام رسیده و در مدار توزیع و بهره برداری قرار گیرند .

 

۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۰۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید