اخبار

تخلیه و نصب و راه اندازی مجدد چاه شماره 54 نسیم شهر

تخلیه و نصب و راه اندازی مجدد چاه شماره 54 نسیم شهر
این خبر را مدیر امور آبفای نسیم شهر اعلام کرد و گفت : با عنایت به بهره برداری و استحصال مستمر آب از چاههای منطقه بدلیل افزایش مصرف آب شرب علی الخصوص بدلیل شیوع بیماری منحوس کرونا متاسفانه شاهد ایجاد مشکلاتی از جمله از کار افتادگی تاسیسات سرچاهی ، پمپ و اتصالات مرتبط می باشیم که نهایتا منجر به خارج شدن چاه از مدار توزیع می شویم . لذا با توجه به خارج شدن چاه شماره 54 نسیم شهر به منظور راه اندازی مجدد چاه عملیات تخلیه ، نصب این چاه در دستور کار قرار گرفت.
اصغر صبری یاد آور شد : چاه مذکور در محدوده شهرک همدانک که بدلیل مشکل سوختگی الکترو پمپ از مدار خاج شده بود . پمپ مذکور تخلیه ، تعمیر و راه اندازی شد و چاه 54 مجددا با آبدهی 10 لیتر بر ثانیه درمدار بهره برداری قرار گرفت.  
مهندس صبری یاد آور شد : این پروژه در آبان ماه جاری و با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام گرفت و در حال حاضر آب شرب شهروندان نسیم شهر با کیفیت و کمیت مطلوبی تامین و توزیع می گردد و عملیات تخلیه و نصب چند چاه معیوب این شهر در دستور کار قرار دارد که با برنامه ریزی های صورت گرفته و تامین اعتبارات لازم مطابق برنامه اجرایی میگردد.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۰۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید