اخبار

خرید و نصب 190 دستگاه GSM در چاههای آب آشامیدنی این شرکت

خرید و نصب 190 دستگاه GSM در چاههای آب آشامیدنی این شرکت
به منظور کنترل و مدیریت چاهها و مخازن و پیشگیری از مشکلات احتمالی ، کلیه چاهها و مخازن این شرکت به دستگاههای GSM مجهز میگردد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران مدیر دفتر انرژی و سیستمهای کنترلی این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با توجه به ضرورت نیاز به لوازم و تجهیزات الکتریکی به منظور کنترل مخازن و چاهها و لزوم کنترل و همچنین جلوگیری از سرقتهای این تجهیزات که در مخازن و چاهها نصب  شده است ،  علیهذا دفتر انرژی و سیستم های کنترلی شرکت با همکاری شرکتهای دانش بنیان و داخلی ازسال 97 تا کنون بالغ بر 190 دستگاه GSM Controller  ( کنترل هوشمند ) در مخازن و چاه های تحت پوشش آبفای جنوبغربی استان تهران نصب و راه اندازی کرده است  .
سیده نیکو امیری ضمن تشریح عملکرد سالجاری در این خصوص گفت : طی سالجاری و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته و اولویت بندی انجام شده تعداد 30 دستگاه GSM  درتاسیسات و چاههای شهرهای صالحیه ، گلستان ، نسیم شهر ، رباط کریم ، احمد آباد مستوفی ، شهرک امام حسین ع و اسلامشهر نصب و راه اندازی شده است . و انتظار می رود مطابق برنامه و تا پایان سالجاری نصب و راه اندازی تعداد 10 دستگاه دیگر نیز در این خصوص انجام پذیرد .
سرکار خانم امیری خاطر نشان کرد : این دستگاهها با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی تامین و راه اندازی شده و با استفاده از این دستگاهها مواردی از جمله
1-    اعلام قطعی برق
2-    اعلام ورود غیر مجاز به ایستگاه یا چاهها
3-    خاموش وروشن کردن الکتروپمپ ها
4-    فعالسازی آژیر محلی درهنگام سرقت از مخازن و چاهها
5-    اعلام خطاهای الکتریکال تابلو برق و ... به صورت هوشمند و ارسال پیامک صورت می پذیرد .
۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۲۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید