اخبار

اجرای بیش از 25 هزار مترعملیات توسعه شبکه در شهرهای تحت پوشش

اجرای بیش از 25 هزار مترعملیات توسعه شبکه در شهرهای تحت پوشش
طی 7 ماه جاری 25 هزار و پانصد متر لوله گذاری و توسعه شبکه در شهرهای تابعه آبفای جنوبغربی استان تهران انجام و به اتمام رسید .
این خبر را معاون فنی مهندسی و توسعه این شرکت اعلام کرد و گفت : با عنایت به توسعه حوزه سکونتی و شهری و ساخت و سازهای صورت گرفته و از طرفی بلحاظ ضرورت نوسازی خطوط و شبکه های قدیمی و فرسوده و شناسائی و جمع آوری انشعاب و شبکه های غیرمجاز ، عملیات توسعه شبکه و لوله گذاری در مناطق مختلف شهرهای تحت پوشش در دستور کار قرار گرفته و انجام می پذیرد .
کوروش خوشحال ضمن تشریح پروژه های انجام شده در این خصوص خاطرنشان ساخت : این عملیات با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی و سرمایه ای طی 7 ماه امسال جمعا به طول 25 هزار و پانصد متر و در شهرهای واوان ، نسیم شهر ، اسلامشهر ، گلستان ، رباط کریم و روستاهای تابعه سه شهرستان با استفاده از لوله های چدن داکتیل ، و پلی اتیلن در سایزهای مختلف انجام و به بهره برداری رسیده است .
معاون فنی مهندسی و توسعه آبفای جنوبغربی یادآور شد : ادامه عملیات توسعه و اصلاح شبکه در سایر مناطق تحت پوشش این شرکت همچنان در دستور کار قرار دارد و مطابق برنامه و اولویت بندی صورت گرفته انجام می پذیرد و انتظار می رود تا پایان سال نزدیک به 10 هزار متر عملیات توسعه شبکه و اجرای خطوط انجام پذیرد .
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۴۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید