اخبار

رفع دفورمگی ، ترمیم جدار و احیا و بهسازی 18 حلقه چاه در جنوبغربی استان تهران

رفع دفورمگی ، ترمیم جدار و احیا و بهسازی 18 حلقه چاه در جنوبغربی استان تهران

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران معاون نظارت بر بهره برداری این شرکت با اعلام خبر فوق اظهار داشت : در راستای برنامه ریزیهای لازم که به منظور تامین آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین با کمیّت و کیفیت مطلوب و مدیریت و بهره برداری بهینه از منابع آبی موجود  انجام شده . احیاء و راه اندازی چاههای قدیمی و نیمه فعال در کل مناطق تحت پوشش شرکت در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه انجام می پذیرد .
آرش شکیبی ضمن تشریح پروژه های انجام شده در این خصوص گفت : طی 7 ماه امسال پروژه احیاء و بهسازی 18 حلقه چاه با انجام عملیاتی از جمله برش و خارج سازی لوله جداره های قدیمی و جایگزینی لوله جداره جدید ، رفع دفورمگی و ترمیم جدار چاهها ، تعمیر و یا تعویض تاسیسات سرچاهی و همچنین کف شکنی و خارج سازی املاح چاهها انجام شد و نهایتا این 18 حلقه چاه مجموعا با افزایش آبدهی 239 لیتر بر ثانیه مجددا در مدار توزیع و بهره برداری قرار گرفت .
شکیبی یاد آور شد : عملیات بهسازی و احیای 13 حلقه چاه دیگر نیز در سه شهرستان تحت پوشش در دست انجام است . و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته و اولویت بندی انجام شده تا پایان سال انجام خواهد شد .


۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۱۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید