اخبار

شیرآلات و حوضچه های رباط کریم مرئی سازی می شود

شیرآلات و حوضچه های رباط کریم مرئی سازی می شود
از ابتدای سالجاری تابحال عملیات نصب و تعویض و مرئی سازی 32 دستگاه شیرآلات در شهر رباط کریم انجام و به اتمام رسید .
                     به منظور مدیریت مطلوب شبکه و ارتقاء کمّی و کیفی آب شرب شهروندان                           شیرآلات و حوضچه های رباط کریم مرئی سازی می شود
از ابتدای سالجاری تابحال عملیات نصب و تعویض و مرئی سازی 32 دستگاه شیرآلات در شهر رباط کریم انجام و به اتمام رسید .
مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای بهسازی خطوط و ایزوله نمودن شبکه های آبرسانی و همچنین مدیریت مطلوب شبکه ، نصب شیرآلات جدید و همچنین تعویض و بهسازی شیرآلات قدیمی و فرسوده و مانور و مرئی سازی حوضچه و شیرآلات در دستور کار این امور قرار گرفته و مطابق برنامه در مناطق مختلف شهر انجام می پذیرد .
رسول خیرده با تشریح پروژه های انجام شده در این رابطه یاد آور شد : طی 6 ماه اول سالجاری تعداد11 دستگاه شیر آلات جدید نصب و راه اندازی و 21 دستگاه شیرآلات فلکه ای دفنی و آتش نشانی قدیمی در سایزهای 110 تا 250 میلی متری با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی در مناطق و خیابانهای مختلف شهر رباط کریم مانور و مرئی سازی شده است .
مدیر امور آبفای رباط کریم خاطر نشان کرد : همزمان با نصب و راه اندازی این شیر آلات حوضچه و دریچه های مرتبط این شیر آلات نیز بازسازی کامل گردید و با استفاده از شیرآلات مذکور ضمن استفاده در موارد ضروری از جمله آبگیری خودروهای آتش نشانی از طریق شیرآلات آتش نشانی و در مواردی از جمله مدیریت و کنترل کامل شبکه در زمان ایجاد حوادث و شستشوی خطوط به آسانی امکان پذیر میگردد .
مهندس خیرده اضافه کرد : این عملیات همچنان در دستور کار قرار دارد . و انتظار می رود تا پایان سال تعداد 25 دستگاه شیرآلات و حوضچه دیگر نیز تعویض و نصب و مرئی سازی گردد .

    
    
۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۳۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید