اخبار

شناسائی و جمع آوری بیش از 10 هزار انشعابات غیر مجاز در شهرهای تحت پوشش

شناسائی و جمع آوری بیش از 10 هزار انشعابات غیر مجاز در شهرهای تحت پوشش
با هماهنگی عوامل عملیاتی شرکت تعداد 228 رشته انشعاب غیرمجاز و تخلفات انشعابی در شهریور ماه امسال کشف و جمع آوری شد .

این خبر را مدیرعامل شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران اعلام کرد و گفت : در راستای ساماندهی خطوط و شبکه های آبرسانی ، پیشگیری از پرت و هدر روی آب آشامیدنی و بهسازی و به روز رسانی شبکه های قدیمی و فرسوده ، موضوع انشعابات غیر مجاز و شناسائی و جمع آوری و تبدیل به مجاز این انشعابات نیز در دستور کار قرار گرفته و از اوایل سالجاری مطابق برنامه ریزی صورت گرفته در تمامی شهرهای تحت پوشش این شرکت انجام می پذیرد .
سید علی لدنی نژاد ضمن تشریح عملیات انجام شده در این خصوص یاد آور شد : از اوایل سالجاری و با همکاری نیروهای عملیاتی شرکت ( پدافند غیر عامل ، حوزه حراست ، امداد و حوادث و ... ) مطابق برنامه ریزی انجام شده تعداد 10301 رشته انشعاب غیر مجاز و یا تخلفات انشعابی اعم از خانگی ، تجاری ، صنعتی و فضای سبز و کشاورزی شناسائی و جمع آوری شده است . و بالای 90 درصد این انشعابات پس از تکمیل پرونده و دریافت هزینه های لازمه و همچنین اخذ تعهد مبنی بر عدم استفاده مجدد از انشعاب غیر مجاز و دریافت خسارات وارده به شبکه به مجاز تبدیل شده است .
رئیس هیئت مدیره آبفای جنوب غربی استان تهران با تاکید بر استمرار شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز خاطر نشان کرد : فقط طی شهریور امسال تعداد 228 رشته انشعاب غیر مجاز و یا تخلفات انشعابی شناسائی و جمع آوری شده است . متاسفانه مشکلات حاصله از انشعابات غیر مجاز از جمله انشعابات غیر مجاز با قطرهای بالا که به مصارف باغات و کشاورزی و مراکز صنعتی و فضاهای سبز و یا مجتمع های مسکونی می رسد . موجب چالش و مشکلات اصلی ما در امر تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم علی الخصوص در ایام شیوع بیماری کرونا و همچنین در زمان پیک مصررف می باشد . لذا با توجه به توافقات صورت گرفته با مقامات محترم قضائی و انتظامی منطقه موضوع شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز به صورت جدی در دستور کار این شرکت قرار گرفته و با متخلفان در این خصوص مطابق قانون برخورد خواهد شد.
 

۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۴۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید