اخبار

نشست شورای پایگاه بسیج با مدیر عامل شرکت و فرمانده بسیج ادارات شهرستان اسلامشهر

نشست شورای پایگاه بسیج  با مدیر عامل شرکت و فرمانده بسیج ادارات شهرستان اسلامشهر
با هدف گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بررسی عملکرد پایگاه بسیج شرکت ، فرماندهی و اعضای شورای پایگاه بسیج با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان در این برنامه که طی روز شنبه ششمین روز هفته دفاع مقدس و با حضور فرمانده بسیج ادرات شهرستان اسلامشهر و اعضای شورای پایگاه بسیج شرکت در سالن جلسات حوزه دفتر مدیرعامل برگزار شد . ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و نام شهداء و ایثارگران عملکرد یکساله و برنامه های بسیج شرکت مورد ارزیابی قرار گرفت .
حجه الاسلام جواد حبی فرمانده پایگاه بسیج حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام شرکت ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا و تبریک هفته دفاع مقدس ، با ارائه گزارشی به عملکرد یکساله پایگاه بسیج در ماموریت های محوله پرداخت .
وی همچنین ضمن سخنانی عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثار و فداکاری شهداء و ایثارگرانی دانست که با تقدیم ارزشمند ترین دارایی خویش یعنی جان شیرین حاضر به از دست دادن وجبی از خاک و اقتدار این مرز و بوم نشدند .
سپس سرهنگ خداکرمی فرمانده بسیج ادارات شهرستان اسلامشهر نیز ضمن قدردانی از عملکرد خوب پایگاه بسیج قمر بنی هاشم (ع) و بسیجیان شرکت آبفای جنوبغربی تبعیت محض از نظام مقدس جمهوری اسلامی و استمرار راه باشکوه شهداء و ایثارگران را یک وظیفه عمومی دانسته و در جهت ایستادگی در برابر آمریکای جنایتکار به مقابله با مشکلات و تحریم ها و عناصر فتنه انگیز داخلی و خارجی تاکید کردند .
در پایان مدیرعامل آبفای جنوب غربی استان تهران طی سخنانی و با اعلام انزجار از جنگ و آشوب ، دفاع در مقابل جنگ طلبان و خونریزان را یک امر مقدس دانسته و از عنوان کلمه مقدس در هفته دفاع مقدس بعنوان بهترین لفظ برای دفاع یاد کردند .
سید علی لدنی نژاد با تاکید بر انجام مطلوب وظایف محوله بر عموم هم وطنان یادآور شد : امروزه ما نباید خیال کنیم جنگ تمام شده است . بلکه جنگ از میدان و خاکریز به خیابان و کوچه و منزل و محل کار آمده است و بر همگان واجب است در راستای لبیک به شهداء و امام شهداء هر کس با انجام مطلوب ماموریت و وظایف خویش قدمی در راستای آبادانی این مملکت بردارد . تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و تبعیت محض از ولایت فقیه از آسیب پذیری وطن که حکم مادری برای تمامی هموطنان را دارد جلوگیری کنیم .
۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۵:۲۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید