اخبار

برگزاری مانور یک روزه اطفاء حریق و کنترل نشتی گاز کلر

برگزاری مانور یک روزه اطفاء حریق و کنترل نشتی گاز کلر
با هدف شناسائی ورفع نقاط ضعف و افزایش نقاط قوت ، مانور مدیریت و کنترل بحران و حوادث احتمالی در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد .
به گزارش روابط عمومی آبفای جنوب غربی استان تهران مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به بروز حوادث غیرمترقبه احتمالی از جمله سیل و طوفان ، زلزله ، آتش سوزی و یا نشت گاز کلر و ... که همگی سلامت و آرامش انسانی را درگیر میکنند . علیهذا مطابق برنامه ریزی صورت گرفته و مطالعات انجام شده در راستای حفاظت و صیانت از آب آشامیدنی و چاهها و منابع تامین آب و همچنین تاسیسات و ادارات آبفا مانور یکروزه مدیریت بحران با موضوع اطفاء حریق و کنترل نشت گاز کلر در محل تصفیه خانه فاضلاب شهرستان اسلامشهر انجام و به اتمام رسید .
سید علی لدنی نژاد ضمن تشریح مانور مذکور یاد آور شد : این مانور با مدیریت حوزه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت و با هماهنگی و همکاری نیروی انتظامی ، آتش نشانی و اورژانس شهرستان اسلامشهر و همچنین حوزه های داخلی شرکت از جمله بسیج ، واحد hse  ، حراست و روابط عمومی و با سناریو و برنامه های مختلف از جمله اطفاء حریق ، کنترل نشت گاز کلر ، سرعت عمل مطلوب در رسیدن به محل و کنترل حادثه و همچنین فراگیری آموزش های لازم و آمادگی نیروی انسانی متخصص و زبده و ماهر در ارتباط با مهار و کنترل حادثه با کمترین خسارت ممکن انجام و با موفقیت به اتمام رسید .
رئیس هیئت مدیره آبفای جنوبغربی استان تهران با تاکید بر تامین و توزیع مطلوب آب شرب شهروندان در تمامی مناطق شهری و روستایی خاطر نشان ساخت : در حال حاضر آب آشامیدنی مشترکین محترم و شهروندان عزیز با کمیّت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع میگردد . لذا در همین راستا و به منظور استمرار وضعیت فعلی تمامی سعی و تلاش مجموعه همکاران محترم این شرکت بمنظور حفاظت از سلامت آب شرب و امنیت منابع تامین و توزیع آب بکار بسته شده است .

۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید