اخبار

بازدید مدیرعامل آبفای استان از طرحهای در دست انجام این شرکت

بازدید مدیرعامل آبفای استان از طرحهای در دست انجام این شرکت
به منظور بررسی پروژه های در دست انجام آبفا و میزان پیشرفت فیزیکی تصفیه خانه در حال احداث شهرستان رباط کریم مهندس بختیاری و معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب آبفای استان از این طرحها بازدید کردند .
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران در این برنامه یک روزه که با حضور مهندس بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران ، مهندس لدنی نژاد مدیرعامل آبفای جنوب غربی و مهندس مصرزاده معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب آبفای استان تهران انجام شد . پروژه های تصفیه خانه فاضلاب شهرستان رباط کریم و مخزن ذخیره ای دفنی شهرستان بهارستان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت .
در این برنامه علاوه بر بازدید و بررسی عملکرد و پیشرفت پروژهای مذکور ، مدیرعامل آبفای استان طی نشستی در محل دفتر نمایندگان تهران با دکتر شریفیان نماینده مردم شریف تهران و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی نیز دیدار و در ارتباط با ایام گذر از بحران و پیک مصرف ، پروژه ها و عملیات های در دست انجام و همچنین پروژه های برنامه ریزی شده جهت اجراء در شهرستان اسلامشهر بحث و گفتگو کردند .
مهندس بختیاری با تاکید بر تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان یادآور شد : علیرغم فصل گرم سال و پیک مصرف آب و از طرفی شیوع بیماری منحوس و مرموز کرونا که به شدت موجب افزایش مصرف گردید . الحمدلله با تلاش بی وقفه و برنامه ریزی های کلیه همکاران محترم توانستیم ایام پیک مصرف را بدون مشکل و چالش کم آبی پشت سر بگذاریم و برنامه های مدونی در خصوص استمرار این وضعیت و تامین مطلوب آب شرب شهروندان در تمام نقاط استان تهران در دست انجام داریم .
سپس دکتر شریفیان نماینده مردم تهران و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن قدردانی و تشکر از مدیرعامل و عوامل تحت امر آبفای استان تهران و همچنین مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران طی سخنانی یادآور شد : الحمدلله علیرغم مشکلات کرونا و فصل گرم تامین و توزیع آب شرب شهروندان در منطقه به خوبی مدیریت شد و شاهد تلاشهای خوب مدیریت و همکاران آبفای جنوبغربی در شهرستان بودیم و تلاش می کنیم در خصوص اجرای پروژه های نیمه تمام و پروژه های تعریف شده در این خصوص هر گونه مساعدت و همکاری لازم علی الخصوص تامین اعتبارات تخصیص یافته صورت پذیرد .

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۰۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید