اخبار

نصب و تعویض شیرآلات و بهسازی حوضچه ها در شهر گلستان

نصب و تعویض شیرآلات و بهسازی حوضچه ها در شهر گلستان
با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات نصب و تعویض 36 دستگاه شیرآلات در شهر گلستان انجام و به اتمام رسید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان بهارستان  با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای ایزوله نمودن شبکه و ساماندهی خطوط آبرسانی به منظور ارتقاء کمّی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم ، موضوع نصب شیرآلات جدید و تعویض و بهسازی شیرآلات قدیمی و فرسوده در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه در مناطق مختلف این شهر انجام شد .
سید محمد رضازاده ضمن تشریح پروژه های انجام شده در این خصوص خاطر نشان کرد : طی 5 ماه امسال و مطابق برنامه زمانبندی شده تعداد 36 دستگاه شیرآلات فلکه ای دفنی و آتش نشانی در سایزهای 110 تا 250 با صرف هزینه ای معادل 320 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و در خیابانهای قلعه میر ، سبزدشت ، گلستان و سلطان آباد نصب و راه اندازی شد .
مدیر امور آبفای شهر گلستان با تاکید بر اینکه همزمان با نصب و راه اندازی این شیر آلات حوضچه و دریچه های مرتبط نیز بازسازی کامل گردید گفت : با استفاده از شیرآلات مذکور ضمن استفاده در موارد ضروری از جمله آبگیری خودروهای آتش نشانی از طریق شیرآلات آتش نشانی و در مواردی از جمله مدیریت و کنترل کامل شبکه با استفاده از شیر فلکه ها در زمان شکستگی و ایجاد حوادث و همچنین شستشوی خطوط و شبکه ها در مواقع رسوب زدایی نیز مورد استفاده قرار میگیرد .
وی در پایان یاد آور شد : این برنامه ها همچنان در دستور کار قرار دارد . و انتظار می رود با تامین اعتبارات لازم و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته  تا پایان سال تعداد 40 دستگاه شیرآلات دیگر نیز تعویض و نصب گردد .

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۰۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید