اخبار

عملیات اصلاح شبکه و انشعابات فرسوده در شهر گلستان انجام شد

عملیات اصلاح شبکه و انشعابات فرسوده در شهر گلستان انجام شد
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی پروژه اصلاح شبکه و انشعابات شهر گلستان مطابق برنامه در تیر و مرداد ماه انجام و به اتمام رسید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان بهارستان با اعلام این خبر اظهار داشت : به دلیل قدمت و فرسودگی بخشی از خطوط و شبکه های آبرسانی در این شهرستان و همچنین ضرورت به روزرسانی و بهسازی انشعابات قدیمی ، موضوع اصلاح شبکه وانشعابات این شهر بر مبنای شناسائی و مطالعات صورت گرفته و اولویت بندیهای انجام شده انجام می پذیرد .
سیدمحمد رضازاده با اشاره به پروژه های انجام شده در این خصوص یادآور شد : طی تیر و مرداد ماه سال جاری عملیات اصلاح شبکه به طول 700 متر در خیابانهای ارغوان ، شکری و فردوس با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز 110 میلی متری انجام و به اتمام رسید و همزمان با اجرای عملیات اصلاح شبکه در این خیابانها و کوچه های منشعب تعداد 250 رشته انشعابات آب آشامیدنی نیز تعویض و یا بهسازی و به روز رسانی شد .
مدیر امور آبفای شهر گلستان خاطرنشان کرد : عیرغم فصل گرم و پیک مصرف آب و از طرفی شیوع بیماری منحوس و مرموز کرونا که منجر به افزایش قابل توجه آب آشامیدنی شده است . علیهذا با برنامه ریزیهای صورت گرفته و تلاش همکاران آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع گردید .

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید