اخبار

اجرای عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در شهرستان اسلامشهر

اجرای عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در شهرستان اسلامشهر
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی بالغ بر 2200 متر عملیات لوله گذاری و اصلاح شبکه در شهرستان اسلامشهر انجام و وارد مدار توزیع گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به قدمت و فرسودگی بخشی از خطوط و شبکه های آبرسانی و لزوم ارتقاء قطر خطوط در برخی مناطق بدلیل افزایش جمعیت و همچنین فرسودگی و عدم کارآیی لازم تعداد قابل توجهی از انشعابات آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم ، علیهذا عملیات  اصلاح و به روزرسانی بخشی از پروژه های مذکور در این شهر در دستور کار قرار گرفته و مطابق اولویت بندی صورت گرفته در دست انجام است.
شفا نظرپور ضمن تشریح عملیات مذکور خاطر نشان ساخت : این عملیات با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی از اوایل سالجاری در مناطق مختلف اسلامشهر از جمله شهرکهای انبیاء ، جانبازان ، الهیه ، قائمیه و نواب صفوی و ... جمعا به طول 2250 متر و با استفاده از لوله های پلی اتیلن در سایزهای 100 و 110 میلی متری آغاز شده و با صدرصد پیشرفت فیزیکی به اتمام و در حال مرحله بهره برداری می باشد .
مهندس نظرپور با اشاره به اینکه این عملیات همچنان در حال انجام است یادآور شد : مطالعات لازم در خصوص انجام عملیات لوله گذاری و اصلاح شبکه و انشعابات به طول 3650 متر انجام شده و امیدواریم با تامین به موقع اعتبارات لازم کل این پروژه مطابق برنامه زمانبندی شده و تا پایان سال جاری به انجام برسد.
وی همچنین خاطرنشان ساخت : همزمان با اجرای عملیات لوله گذاری و اصلاح شبکه ، اصلاح انشعابات معیوب و فرسوده نیز انجام می گردد . که طی 5 ماه امسال تعداد 456 رشته انشعاب معیوب و فرسوده و یا کنتورهای از کار افتاده تعمیر و بهسازی و یا تعویض شده است .

۲۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۴۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید