اخبار

عملیات لوله گذاری و توسعه شبکه در شهرستان رباط کریم

عملیات لوله گذاری و توسعه شبکه در شهرستان رباط کریم
با احیا و راه اندازی چندین حلقه چاه قدیمی و نیمه فعال آب شرب پنج روستا ارتقاء یافته و با کمیت و کیفیت مطلوب تامین و توزیع می گردد .
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : طی دستورالعمل صادره  و الحاق آبفای روستایی به شهری ، تعداد 22 روستای شهرستان رباط کریم طی سالجاری از آبفای روستایی به آبفای این شهرستان ملحق گردید که در این راستا و به منظور ارتقاء وضعیت آبی روستاها مطابق مطالعات صورت گرفته و اولویت بندی انجام شده عملیات بهسازی خطوط و شبکه و تاسیسات روستاها در دستور کار قرار گرفته و مطابق اولویت بندی صورت گرفته انجام می پذیرد .
رسول خیرده ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در این خصوص یادآور شد : طی عملیات متعدد و از اوایل سال جاری با اجرای 1400 متر خط انتقال 600  میلی متری و 400 متر اصلاح شبکه 110 میلی متری و همچنین احیاء و بازسازی دو حلقه چاه نیمه فعال و تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه جدید الحفر با صرف هزینه ای معادل 11 میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی آب آشامیدنی روستاهای منجیل آباد ، الارد ، یقه ، انجم آباد و آدران ارتقاء یافته و با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استاندارد های لازم تامین و توزیع می گردد .
مدیر امور آبفای رباط کریم خاطرنشان کرد : آب آشامیدنی این پنج روستا که مجموعا دارای جمعیتی معادل 40 هزار نفر را تشکیل میدهند از طریق 12 حلقه چاه و با ظرفیت 130 لیتر بر ثانیه تامین و توزیع میگردد .
وی با تاکید بر مدیریت مصرف آب یاد آور شد : با توجه به فصل گرم و پیک مصرف و از طرفی شیوع بیماری منحوس کرونا که منجر به افزایش قابل توجه آب آشامیدنی گردیده است . امیدواریم مشترکین محترم از هرگونه مصرف غیر ضرور پرهیز نموده و مصرف آب آشامیدنی را مدیریت کنند تا شاهد چالش و مشکلی در این زمینه نباشیم .
۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید