اخبار

با نصب فلومترهای رصد آنلاین در مبادی ورودی کلیه مخازن شفاف سازی 100 درصدی احجام آب استحصالی در آبفای جنوب غربی انجام شد

با نصب فلومترهای رصد آنلاین در مبادی ورودی کلیه مخازن شفاف سازی 100 درصدی احجام آب استحصالی در آبفای جنوب غربی انجام شد
در راستای شفاف سازی احجام آب استحصالی به منظور مدیریت تولید و توزیع کلیه مبادی ورودی و خطوط انتقال دارای انشعاب ، به فلومتر دارای رصد آنلاین مجهز گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران سرپرست معاونت نظارت بر بهره برداری این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با توجه به ضرورت مدیریت تولید منابع آب و رصد احجام آب استحصالی در کلیه مخازن که شامل 40 نقطه می باشد . لذا در این مبادی فلومترهایی با قابلیت رصد آنلاین در مدار بهره برداری قرار گرفته است . که به صورت روزانه و لحظه ای امکان بازدید و رفع هر گونه خرابی احتمالی قرار می گیرد .
آرش شکیبی خاطر نشان کرد : در همین راستا و با توجه به وجود انشعابات متعدد برخی از شهرها از خط انتقال الغدیر ، لذا در جهت شفافیت توزیع و مدیریت هدفمند آب تولیدی در شهرهای پرند ، گلستان ، نسیم شهر ، صالحیه ، نصیرشهر و رباط کریم ،کلیه مبادی خروجی از خط انتقال مذکور نیز دارای فلومتر با قابلیت رصد آنلاین می باشد.
شکیبی گفت : قطعا با نصب و راه اندازی فلومترهای نصب شده علاوه بر ایجاد شفافیت در احجام آب تولیدی تاثیر بسزایی در مدیریت هدفمند توزیع آب به شهرهای مربوطه در ایام سال به خصوص در ماه های گرم با پیک مصرف بالا را ایفا می نماید .
وی در پایان یاد آور شد : بی شک شفاف سازی احجام آب تولیدی و مدیریت و نظارت هدفمند بر توزیع آب یکی از راه کارهای کاهش میزان تلفات آب و بالا بردن تاب آوری می باشد . که با اجرای این طرح ضمن مدیریت توزیع از هر گونه چالش و کمبود احتمالی آب در منطق تحت پوشش نیز پیشگیری میگردد .

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۲۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.