اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد اصلاح و تعویض بیش از 400 رشته انشعاب آب شرب در شهرستان بهارستان

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد اصلاح و تعویض بیش از 400 رشته انشعاب آب شرب در شهرستان بهارستان
به منظور ارتقاء کمی و کیفی و پیشگیری از هدررفت آب آشامیدنی ، تعداد 415 رشته انشعاب در نسیم شهر اصلاح و بازسازی مجدد گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور بهره برداری آبفای نسیم شهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به اصلاح شبکه و خارج سازی خطوط قدیمی و فرسوده به طول 2500 متر در نسیم شهر و شهرکهای تابعه و جایگزینی شبکه و خطوط جدید ، لذا در همین راستا و پس از اتمام عملیات اصلاح شبکه ، اصلاح و بهسازی و یا تعویض تعدادی از انشعابات قدیمی و فرسوده نیز در همان مناطق در دستور کار قرار گرفته و انجام شد .
اصغر صبری ضمن تشریح مشخصات پروژه اصلاح انشعابات خاطر نشان ساخت : اصلاح و بهسازی و یا تعویض انشعابات مذکور پس از اتمام عملیات اصلاح خطوط و شبکه های آبرسانی جمعا به تعداد 415 رشته در نسیم شهر و شهرکهای همدانک و اورین و تاجیک با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی اواخر سال گذشته آغاز گردید و اردیبهشت ماه جاری نیز به اتمام و بهره برداری رسید .
مهندس صبری یادآور شد : مطالعات لازم در خصوص ادامه این عملیات ( اصلاح و بهسازی ) اعم از اصلاح و بهسازی خطوط و شبکه ها و همچنین انشعابات فرسوده و قدیمی در سایر مناطق نسیم شهر نیز انجام شده و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم و مطابق برنامه زمانبندی شده عملیاتی گردد . 


۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۱۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.