اخبار

با اعتباری معادل 340 میلیارد تومان پروژه های فاضلاب در جنوب غربی استان تهران در حال انجام است

با اعتباری معادل 340 میلیارد تومان  پروژه های فاضلاب در جنوب غربی استان تهران در حال انجام است
با حضور مدیر عامل ، معاون مهندسی و توسعه و مدیران برخی شهرها پیشرفت فیزیکی پروژه های در دست انجام فاضلاب شهرهای تابعه جنوبغربی مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران در این بازدید که با حضور مهندس لدنی نژاد مدیر عامل این شرکت ، معاون مهندسی و توسعه ، مدیران آبفای شهرستانهای اسلامشهر و بهارستان و رباط کریم و . . و به منظور بازدید از طرحها و پروژه های در دست اجراء فاضلاب انجام شد ، ضمن بازدید از کمّ و کیف و میزان پیشرفت فیزیکی طرحهای در دست انجام و توضیحات لازم توسط پیمانکاران مجری طرحها ، سرعت عمل مطلوب و اجرای پروژه ها مطابق برنامه زمانبندی شده مورد تاکید قرار گرفت .
مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران ضمن تشریح طرح فاضلاب مذکور خاطر نشان ساخت : پروژه خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در حوزه آبفای جنوبغربی استان تهران با صرف هزینه ای معادل 340 میلیارد تومان از محل اعتبارات جاری و داخلی همزمان در سه شهرستان اسلامشهر و بهارستان و رباط کریم و شهرهای اسلامشهر ، واوان ، نسیم شهر ، گلستان ، صالحیه ، رباط کریم و پرند در بیش از 20 جبهه و با انجام عملیات متعدد از جمله اجرای خطوط جمع آوری ، خط انتقال ، ساخت تصفیه خانه و همچنین واگذاری شبکه های فاضلاب در این شهرها در حال انجام میباشد .
مهندس سید علی لدنی نژاد ضمن سخنانی و با تاکید بر پیمانکاران مجری طرحها جهت اجرای پروژه مطابق برنامه زمانبندی شده و سرعت عمل مطلوب یادآور شد : این پروژه ها که از اواخر سال گذشته شروع شده است و با توجه به مشکلاتی از جمله تعطیلات و بیماری کرونا به مدت قابل توجهی دچار وقفه گردیده در حال حاضر و مجموعا با بیش از 20 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و انتظار میرود مطابق روند فعلی و در صورت تامین به موقع اعتبارات تخصیص یافته اواسط سال آینده اتمام و به مرحله بهره برداری برسد .
رئیس هیئت مدیره آبفای جنوبغربی استان تهران یاد آور شد : با اجرای این طرح ضمن بازگشت آب به چرخه طبیعت ، شاهد مصرف آب در گسترش حوزه کشاورزی و صنعتی و همچنین سلامت و صیانت محیط زیست در منطقه باشیم .

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۰۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.