اخبار

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام میگردد اصلاح و بهسازی و مهندسی مجدد ایستگاه پمپاژ در رباط کریم

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام میگردد اصلاح و بهسازی و مهندسی مجدد ایستگاه پمپاژ در رباط کریم
با هدف به روز رسانی و استاندارد سازی تاسیسات و تجهیزات عملیات اصلاح و بازسازی ایستگاه پمپاژهای شهرستان رباط کریم در حال انجام می باشد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم رباط کریم از طریق ایستگاه پمپاژهای این شهر و بلحاظ قدمت و فرسودگی بخشی از ابنیه و تجهیزات این ایستگاهها ، علیهذا پیرو تاکیدات جناب آقای مهندس لدنی نژاد مدیر عامل محترم شرکت مبنی بر بازبینی و استاندارد سازی تاسیسات علی الخصوص بلحاظ تقارن فصل گرم و افزایش مصرف آب شرب ، موضوع بهسازی و رفع معایب و نواقص ایستگاه پمپاژ ها در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
رسول خیرده با اشاره به مشخصات پروژه و اقدامات صورت گرفته در این خصوص یادآور شد : در این عملیات که با هدف بهسازی کل ایستگاه پمپاژ شامل ابنیه و تجهیزات انجام می پذیرد . مطابق برنامه ضمن بازسازی فونداسیونهای قدیمی با هدف ایجاد سکوهای جدید و استاندارد جهت نصب پمپها ، به منظور افزایش بهره وری نیز پمپهای جدید شناور به جای پمپهای سانتریفیوژ مطابق طرح ارائه شده از حوزه معاونت مهندسین نصب و راه اندازی میشود .
مهندس خیرده یاد آور شد : این عملیات با صرف هزینه ای معادل یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از اعتبارات جاری و سرمایه ای در حال انجام است . و تابحال نصب و راه اندازی 1 دستگاه پمپ شناور انجام و در مدار قرار گرفته است و نصب چهار دستگاه پمپ دیگر نیز در دست انجام می باشد .

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۰۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.