اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد اجرای عملیات لوله گذاری در شهرستان بهارستان

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد اجرای عملیات لوله گذاری در شهرستان بهارستان
به منظور انتقال آب استحصالی از چاه جدید الحفر شماره 3 شهر صالحیه عملیات جابجائی خط انتقال نیز انجام شده و در مدار بهره برداری قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای صالحیه این خبر را اعلام کرد و گفت : با عنایت به قدمت و فرسودگی و خارج شدن چاه شماره 3 این شهر از مدار ، علیهذا موضوع جابجائی چاه مذکور در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته عملیاتی شد .
امید رسولی ضمن تشریح مشخصات فنی این پروژه یادآور شد : اجرای عملیات حفر و تجهیز و جابجائی چاه شماره 3 و خط انتقال مربوطه با استفاده از لوله های پلی اتیلن در سایز 110 میلی متر و با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی از اواخر فروردین ماه امسال آغاز شد و مطابق برنامه زمانبندی شده طی اردیبهشت ماه جاری نیز اجراء شده و با انجام تمامی مراحل کاری اعم از برق و تاسیسات و لوله گذاری لازم در مرحله بهره برداری قرار گرفت .
مهندس رسولی خاطر نشان کرد : در حال حاضر آب شرب شهروندان با کمیّت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع میگردد و آزمایش پمپاژ چاه جدیدالحفر شماره 3 انجام شده است و این چاه با آبدهی بیش از 20 لیتر برثانیه اوایل خرداد ماه امسال رسما وارد مدار توزیع خواهد شد . علیهذا با عنایت به تقارن فصل گرم و اوج مصرف آب و از طرفی بلحاظ رعایت احتیاطات بهداشتی و شستشوهای مکرر در خصوص پیشگیری بیماری کرونا خواهشمندیم شهروندان محترم با جدیت کامل نسبت به مدیریت مصرف آب اهتمام لازم را بنمایند .

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید