اخبار

خارج سازی خطوط و شبکه های قدیمی از مدار توزیع در شهرستان بهارستان

خارج سازی خطوط و شبکه های قدیمی از مدار توزیع در شهرستان بهارستان
در آبفای جنوبغربی استان تهران خارج سازی خطوط و شبکه های قدیمی از مدار توزیع در شهرستان بهارستان انجام شد

با هدف افزایش کمّی و پیشگیری از هر گونه کمبود و افت احتمالی فشار آب ، عملیات اصلاح شبکه و انشعابات درمناطق مختلف شهرک همدانک نسیم شهر انجام شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای نسیم شهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به لزوم ساماندهی و بهسازی خطوط و شبکه های آبرسانی بدلیل قدمت و فرسودگی و همچنین توسعه شبکه در مناطق جدید ، عملیات اصلاح و توسعه شبکه در این مناطق در دستور کار قرار گرفت و مطابق برنامه انجام شد .
اصغر صبری ضمن تشریح مشخصات پروژه انجام شده در این خصوص یاد آور شد : این عملیات با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات عمرانی استانی  درشهرک همدانک کوچه بوستان 1 ، خیابان زین العابدین کوچه باران 1 و خیابان 30 متری بوستان جمعا به طول 480 متر و با استفاده از لوله های ۱۱۰ میلی متری پلی اتیلن طی فروردین و اردیبهشت ماه امسال انجام و اتمام و وارد مدار بهره برداری شد.
مهندس صبری با اشاره به اینکه اصلاح و توسعه شبکه در سایر مناطق نیز انجام خواهد شد گفت : مطالعات لازم در خصوص اصلاح و توسعه شبکه در مناطق دیگر انجام شده است و به محض تامین اعتبارات لازم مطابق برنامه ریزی و اولویت بندی صورت گرفته عملیاتی خواهد شد.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۱۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید