اخبار

ارائه بسته های آموزشی و تهیه و توزیع اقلام و تجهیزات بهداشتی برای کلیه همکاران

ارائه بسته های آموزشی و تهیه و توزیع اقلام و تجهیزات بهداشتی برای کلیه همکاران
در آبفای جنوبغربی استان تهران ارائه بسته های آموزشی و تهیه و توزیع اقلام و تجهیزات بهداشتی برای کلیه همکاران در حال انجام می باشد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران معاون مالی و پشتیبانی این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از روند انتشار این ویروس با همیاری واحدهای بسیج و روابط عمومی و حوزه حراست شرکت اقداماتی از قبیل تهیه و توزیع بسته های آموزشی جهت افزایش آگاهی همکاران و روشهای خود مراقبتی از بیماری کرونا و هر گونه بیماری مسری جهت اطلاع همکاران در حال انجام می باشد .
کاظم نصر آبادی ضمن تاکید بر استمرار این اقدامات و ضرورت رعایت موارد ایمنی  و بهداشتی گفت : اهم اقدامات انجام شده در این راستا شامل خرید و توزیع کلیه تجهیزات بهداشتی لازم از قبیل ماسک ، دستکش و محلول ضد عفونی کننده برای همکاران ، نصب بنر و ابلاغ دستور العمل ها در ساختمان های اداری آبفا و شهرهای زیر مجموعه ، پیگیری اجرایی کامل رعایت پروتکل های لازم در بازگشت به کار و تکمیل پرسشنامه غربالگری ، ضدغفونی کردن کلیه سطوح و تب سنجی به صورت روزانه و مستمر و ... می باشد.
نصر آبادی خاطرنشان ساخت : امید است با پیشگیری و رعایت نکایت بهداشتی توسط کلیه همکاران عزیز بتوانیم بر انتشار این ویروس منحوس غلبه کرده و به یاری خداوند متعال کرونا را شکست دهیم.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۳۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید