اخبار

شناسایی بیش از 200 رشته انشعاب غیرمجاز در بهمن ماه سال جاری

شناسایی بیش از  200 رشته انشعاب غیرمجاز در بهمن ماه سال جاری
پس از شناسائی و صدور اخطاریه های لازم تعداد 225 مورد انشعاب غیرمجاز در شهرهای تحت پوشش این شرکت جمع آوری و به مجاز تبدیل گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به ساماندهی خطوط توزیع و شبکه های آبرسانی و به منظور خارج سازی شبکه های فرسوده و قدیمی از مدار توزیع ، طی بهمن ماه سال جاری تعداد 225 مورد انشعاب غیرمجاز در اقطار مختلف شناسائی و جمع آوری شد .
سید علی لدنی نژاد ضمن تاکید بر استمرار ساماندهی انشعابات یادآور شد : با اجرای این طرح علاوه بر پیشگیری از پرت و هدر روی قابل توجهی از آب شرب و همچنین دریافت حقوق انشعابات و مصارف غیر مجاز صورت گرفته ، موضوع تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نیز به صورت یکسان و سازماندهی و مدیریت شده انجام می پذیرد .
رئیس هیئت مدیره آبفای جنوبغربی استان تهران خاطر نشان کرد : در همین راستا و از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه 8987 فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی گردیده و هم اکنون تعداد 225 فقره انشعاب غیرمجاز که مورد استفاده 900 واحد مسکونی قرار می گرفته پس از شناسائی و جمع آوری کلیه انشعابات مذکور اخطاریه های لازم ، جهت تشکیل پرونده و همچنین دریافت حقوق انشعاب و خسارت وارده به شبکه به صاحبان این انشعابات صادر گردیده است .

۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید