اخبار

پروژه مرئی سازی حوضچه و مانور شیر آلات در شهر جدید پرند

پروژه مرئی سازی حوضچه و مانور شیر آلات در شهر جدید پرند
به منظور بهسازی شبکه های آبرسانی و باز بینی و رفع معایب اتصالات و شیر آلات ، عملیات مرئی سازی بیش از 500 دستگاه شیرآلات در شهر جدید پرند انجام گردید .

این خبر را مدیر امور آبفای شهر جدید پرند اعلام کرد و گفت : در راستای برنامه ریزیهای انجام شده و مطالعات صورت گرفته در خصوص هوشمند سازی و ساماندهی و بهبود وضعیت فشاری شبکه توزیع و همچنین اعمال مدیریت فشار شبکه در کل منطقه تحت پوشش مخصوصا در مواقع شکستگی و ایجاد حوادث ، علیهذا عملیات مرئی سازی حوضچه ها و شیر آلات در این شهر در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده و اولویت بندی صورت گرفته در حال انجام می باشد .
محسن لشکری با اشاره به عملیات صورت گرفته در این خصوص خاطر نشان کرد : طی سه ماه سوم و دی ماه جاری 555 مورد عملیات همسطح سازی و مرئی سازی شیر آلات در اقطار مختلف از سایز 100 تا 500 میلی متری به همراه مرئی سازی حوضچه های مرتبط انجام گرفته و در مرحله بهره برداری قرار گرفته است . و کل هزینه های صرف شده در این پروژه ها با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی تامین  گردیده است .
مدیر امور آبفای شهر جدید پرند همچنین خاطر نشان کرد : در همین راستا اجرای عملیات مرئی سازی و به روز رسانی الباقی حوضچه ها و شیر آلات به منظور مدیریت مطلوب شبکه و ارتقاء امر بهره وری در دستور کار قرار دارد . و مطابق برنامه زمانبندی شده عملیاتی خواهد شد .

۲۸ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۵۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید