اخبار

عملیات اصلاح بیش از 2000 متر از شبکه های قدیمی شهر واوان

عملیات اصلاح بیش از 2000 متر از شبکه های قدیمی شهر واوان
با استفاده از اعتبارات عمرانی و جاری عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در شهر واوان در حال انجام می باشد

این خبر را مدیر امور آبفای شهر واوان اعلام کرد و گفت : در راستای مطالعات صورت گرفته مبنی بر نوسازی و خارج سازی خطوط و شبکه های قدیمی و فرسوده از مدار توزیع و جمع آوری خطوطی که به لحاظ قطر پایین موجب بروز مشکلاتی در امر تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان میگردد ،  علیهذا پروژه اصلاح و بازسازی بخشی از این خطوط و شبکه ها در دستور کار قرار گرفته و انجام می پذیرد .
پرویز عبدی با اشاره به مشخصات این پروژه خاطرنشان ساخت : این عملیات از محل اعتبارات عمرانی و به طول 2050 متر با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز 110 میلی متری از اواخر آبانماه در خیابان حضرت امامزاده عیسی ) ع (  و کوچه های منشعب آغاز شده و در حال حاضر با 25 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد .
مهندس عبدی همچنین یادآور شد : همزمان با اصلاح خطوط و شبکه های مذکور انشعابات مرتبط با این شبکه ها نیز کلاً اصلاح و بازسازی مجدد می گردد و پیرو مطالعات صورت گرفته و بررسیهای بعمل آمده تا پایان اجرای پروژه اصلاح شبکه تعداد 300 رشته انشعاب نیز اصلاح و بهسازی خواهد شد .
وی خاطر نشان کرد : با توجه به سرعت عمل خوب و روند مطلوب در اجرای عملیات و همچنین پیرو قرارداد منعقده با پیمانکار مجری طرح ، انتظار می رود کل این پروژه ظرف آذر ماه سال جاری به اتمام و مرحله بهره برداری برسد .

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۳۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.