اخبار

اجرای عملیات اصلاح و توسعه شبکه در شهرستان بهارستان

اجرای عملیات اصلاح و توسعه شبکه در شهرستان بهارستان
با هدف بهسازی خطوط و شبکه های آبرسانی100 متر از شبکه های فرسوده در گلستان جمع آوری و جابجا و 50 متر شبکه جدید نیز ایجاد شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان بهارستان ضمن اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به مطالعات صورت گرفته و شناسائی مناطقی از این شهرستان که دارای شبکه و انشعابات قدیمی و فرسوده و عدم کارآیی لازم می باشد مطابق اولویت بندی صورت گرفته و تامین اعتبارات لازم این خطوط جمع آوری و شبکه آبرسانی جدید جایگزین میگردد .
سید محمد رضازاده ضمن تشریح عملیات اجراء شده در همین خصوص یاد آور شد : طی اواخر آبان و اوایل آذر ماه امسال 100 متر از خطوط فرسوده و قدیمی در شهرک ریه که بلحاظ شکستگی های پی در پی موجب بروز مشکلاتی در امر آبرسانی می گردید . کلاً جمع آوری و بجای آن شبکه جدیدی با استفاده از لوله پلی اتیلن در سایز 110 میلی متری اجراء و خط مذکور وارد مدار بهره برداری شد .
مدیر امور آبفای گلستان خاطرنشان ساخت : در همین راستا عملیات توسعه شبکه ای نیز به طول 50 متر و با استفاده از لوله 110 پلی اتیلن در شهرک قلعه میر انجام و به اتمام رسید و کل این پروژه ها با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی تامین اعتبار گردیده است .

۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید