اخبار

عملیات لوله گذاری خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در اسلامشهر

عملیات لوله گذاری خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در اسلامشهر
با استفاده از اعتبارات عمرانی عملیات لوله گذاری خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در اسلامشهر در حال انجام می باشد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر عامل این شرکت ضمن سخنانی در خصوص اجراء و اتمام پروژه های نیمه تمام و در دست انجام علی الخصوص در ارتباط با اجرای خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در شهرها و مناطق مختلف تحت پوشش به تشریح عملکرد شرکت در این خصوص پرداخت .
سید علی لدنی نژاد ضمن تشریح بخشی از عملیات طرح فاضلاب که در اسلامشهر انجام میگیرد گفت : پروژه طرح فاضلاب در شهرستان اسلامشهر طی مهر و آبان ماه جاری و با عنایت به مجوزهای اخذ شده به میزان 6 هزار متر از شهرداری اسلامشهر جهت لوله گذاری جمع آوری و انتقال فاضلاب آغاز شده است و این پروژه در حال حاضر با بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی انجام و الباقی این پروژه مطابق برنامه ریزی صورت گرفته و سرعت عمل مطلوب صورت می پذیرد .
رئیس هیئت مدیره آبفای جنوبغربی استان تهران یاد آور شد : این عملیات با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات عمرانی و با استفاده از لوله های کارو گیت دوجداره در سایزهای 200 تا 800 میلی متری در زونهای F  و E  واقع در خیابانهای زرافشان و شهید شیرودی اسلامشهر در حال انجام می باشد .
مهندس لدنی نژاد اظهار امیدواری کرد : با روند فعلی و سرعت عمل مطلوب در اجرای پروژه ، طرح در دست انجام ( لوله گذاری فاضلاب در خیابانهای زرافشان و شیرودی ) حداکثر ظرف دی ماه سال جاری به اتمام و مرحله بهره برداری برسد .

۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۶:۲۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید