اخبار

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد اتمام عملیات اصلاح و توسعه شبکه در نصیرشهر

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد اتمام عملیات اصلاح و توسعه شبکه در نصیرشهر
با هدف تامین آب آشامیدنی مناطق جدیدالاحداث عملیات لوله گذاری و اصلاح و توسعه شبکه در نصیر شهر در حال انجام کارهای پایانی می باشد .
این خبر را مدیر امور آبفای نصیرشهر اعلام کرد و گفت : با عنایت به ساخت و سازهای صورت گرفته و توسعه حوزه سکونتی و شهری در نصیرشهر و از طرفی قدمت و فرسودگی خطوط و شبکه های آبرسانی در برخی از مناطق این شهر علیهذا عملیات توسعه شبکه و لوله گذاری و اصلاح شبکه در این شهر  انجام شده و در حال اتمام می باشد .
حجت الله قربانی با اشاره به مشخصات این پروژه یادآور شد : عملیات لوله گذاری و توسعه شبکه به طول 1460 متر و اصلاح شبکه نیز به طول 275 متر در خیابانهای اخوان ، نوشه ، بسیج و دستغیب و فرعی ها و کوچه های مرتبط جمعاً به طول 1735 متر با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز 110 میلی متری و صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی اوایل مهر ماه جاری آغاز شده و در حال حاضر با بیش از  90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اتمام عملیات می باشد .
قربانی با اشاره به اینکه بعد از اتمام این پروژه عملیات دیگری نیز در همین راستا انجام خواهد شد اظهار امیدواری کرد : با روند فعلی و سرعت عمل مطلوب پروژه در دست انجام حداکثر ظرف آبان ماه جاری به بهره برداری برسد .

۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۵۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید