اخبار

اجرای بیش از 2000 متر خط انتقال ( طرح آبرسانی الغدیر 2 ) در جنوب غربی استان تهران

اجرای بیش از 2000 متر خط انتقال ( طرح آبرسانی الغدیر 2 ) در جنوب غربی استان تهران
طی سه ماه دوم سال جاری اجرای بیش از 2000 متر خط انتقال ( طرح آبرسانی الغدیر 2 ) در جنوب غربی استان تهران انجام شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : طرح آبرسانی الغدیر 2 که از رینگ پیرامونی تهران و منطقه یافت آباد تا شهر جدید پرند به طول 43 کیلومتر و با استفاده از لوله های فولادی در اقطار 1400 میلی متری در حال انجام است . به منظور پشتیبانی خط الغدیر 1 و همچنین تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در سطح سه شهرستان اسلامشهر ، بهارستان و رباط کریم علی الخصوص در فصول گرم و پیک مصرف آب پیش بینی شده و در حال اجرا می باشد .
سید علی لدنی نژاد با اشاره به اجرای بیش از 15 کیلومتر از کل این عملیات یادآور شد : این طرح از جمله پروژه های مهم و تاثیر گذار و در دستور کار این شرکت در حال انجام است که از زمان شروع پروژه بالغ بر 30 درصد این طرح اجرایی شده و در 3 ماه دوم سالجاری نیز لوله گذاری 2 کیلومتر از خط مذکور انجام و به اتمام رسیده است .
رئیس هیئت مدیره آبفای جنوب غربی استان تهران اظهار امیدواری کرد : با روند فعلی و سرعت عمل مطلوب در اجرای این طرح ، پروژه مذکور طی سال 1399 به اتمام و مرحله بهره برداری برسد و با اتمام این عملیات ضمن ارتقاء قابل توجه کمّی و کیفی آب شرب در منطقه شاهد کمترین چالش در خصوص آب آشامیدنی شهروندان محترم نباشیم .

۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید