اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد بازدید مدیران کشوری از پروژه های در حال انجام آب و فاضلاب

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  بازدید مدیران کشوری از پروژه های در حال انجام آب و فاضلاب
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در طرح های مسکن مهر پروژه خط انتقال الغدیر 2 و تصفیه خانه فاضلاب پرند مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران در این بازدید که طی روز چهارشنبه 17 مهر ماه و با حضور دکتر طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید ، مهندس امیر کمالی نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در طرح های مسکن مهر ، مهندس بختیاری مدیر عامل آبفای استان تهران و هیئت همراه و مدیرعامل آبفای جنوبغربی استان تهران و مسئولین منطقه  همراه بود . از طرحها و پروژه های در دست انجام علی الخصوص طرحهای خط انتقال بزرگ الغدیر 2 و تصفیه خانه فاضلاب پرند و کمّ و کیف و میزان پیشرفت این طرحها بازدید نمودند .
در آئین بازدید مذکور ابتداء مهندس لدنی نژاد مدیرعامل آبفای جنوب غربی ضمن عرض خیر مقدم به تشریح کلی پروژه های آب و فاضلاب و طرحهای بزرگ در دست انجام از جمله طرح خط انتقال الغدیر 2 و تصفیه خانه فاضلاب پرند پرداخت و اظهارامیدواری کرد : با تامین به موقع اعتبارات و مساعدتهای لازم مالی این طرحها مطابق برنامه زمانبندی شده به اتمام و مرحله بهره برداری برسد  .
سپس مجری طرحهای خاص شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی با تشریح پروژه لوله گذاری و تصفیه خانه فاضلاب شهر پرند ضمن گزارشی میزان پیشرفت و مشخصات این طرحها را ارائه نمود . 
کوروش خوشحال در این خصوص و ضمن توضیح پروژه خط الغدیر 2 یاد آور شد : خط انتقال الغدیر 2 به طول 32 کیلومتر و با استفاده از لوله های فولادی در اقطار 1400 و 1200 میلی متر از محل مخزن رضی آباد تا مخزن 40 هزار متر مکعبی شهر پرند در حال انجام است که تابحال بیش از 30 درصد این پروژه اجرا شده است و انتظار می رود با روند فعلی کل این پروژه ظرف سال 1399 به اتمام و بهره برداری برسد .
مدیرعامل آبفای جنوبغربی در خصوص تصفیه خانه فاضلاب پرند نیز خاطر نشان کرد : این تصفیه خانه در سه مدول و هر مدول با ظرفیت 173 هزار نفر طراحی شده که مدول اول این طرح به اتمام رسیده و در حال بهره برداری و مدول دوم نیز در حال اجرا می باشد و ضمنا با توجه به مطالعات صورت گرفته مدول سوم نیز در این تصفیه خانه راه اندازی خواهد شد .
در پایان این مراسم دکتر طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مهندس امیر کمالی نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در امور مسکن مهر ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته اظهار امیدواری کردند . با همکاری و مساعدتهای مالی لازم طرحهای مذکور مطابق برنامه زمانبندی شده به اتمام و بهره برداری برسند .

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.