اخبار

به منظور بررسی روند احداث تصفیه خانه های فاضلاب مدیر عامل آبفای جنوبغربی از تصفیه خانه های اسلامشهر و رباط کریم بازدید کرد

به منظور بررسی روند احداث تصفیه خانه های فاضلاب مدیر عامل آبفای جنوبغربی از تصفیه خانه های اسلامشهر و رباط کریم بازدید کرد
در آئین بازدید از تصفیه خانه های فاضلاب شهرستانهای اسلامشهر و رباط کریم که طی روز پنج شنبه یازدهم مهر ماه جاری و با حضور مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران ، معاونین و مدیران این شرکت همراه بود . طرح تصفیه خانه های فاضلاب اسلامشهر و رباط کریم و همچنین میزان پیشرفت فیزیکی طرح های مذکور مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت .
در این بازدید مهندس لدنی نژاد مدیر عامل شرکت آبفای جنوبغربی تهران نیز ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته و پیشرفت فیزیکی سازه ها و ابنیه تصفیه خانه و همچنین اجرای خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب با تاکید بر ارائه گزاشات مبسوط از میزان پیشرفت فیزیکی و عملکرد بصورت زمانبندی شده و هر دو هفته یکبار اظهار امیدواری کرد با توجه به تامین اعتبارات لازم برای طرح تصفیه خانه های فاضلاب شهرستانهای اسلامشهر و رباط کریم ، مطابق برنامه زمانبندی شده عملیاتی و به بهره برداری برسد .
وی در ادامه به بررسی پروژه های مذکور پرداخته و مقرر گردید کلیه چالش ها و مشکلات موجود در پروژه که از سوی مشاور و پیمانکار طرح ،بیان گردید توسط شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران برطرف و کلیه شرایط برای بهره برداری از این طرح ملی تسریع پیدا کند تا ضمن ارائه خدمات مطلوب به شهروندان محترم ، با استفاده از پساب تصفیه شده حاصله از این تصفیه خانه ها نیز قدمی موثر در احیای کشاورزی و سلامت محیط زیست برداشته شود .
گفتنی است تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر در زمینی به مساحت 7 هکتار و به منظور جمع آوری و انتقال و تصفیه فاضلاب شهرهای اسلامشهر ، شهرک امام حسین (ع) ، مسکن مهر ضیاء آباد ( شهرک امام خمینی (ره) ) و واوان با تحت پوشش قرار دادن جمعیتی معادل 660 هزار نفر در سه مدول طراحی گریده و در حال ساخت و تجهیز می باشد . و تصفیه خانه فاضلاب رباط کریم نیز در زمینی به مساحت 5/5 هکتار برای شهرهای رباط کریم و نصیر آباد در دو مدول و جمعا برای 260 هزار طراحی شده و در حال حاضر با بیش از 23 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد .


۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.