اخبار

عملیات مهندسی مجدد 31 رشته چاه قدیمی در جنوبغربی استان تهران انجام شد

عملیات مهندسی مجدد 31 رشته چاه قدیمی در جنوبغربی استان تهران انجام شد
با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات احیاء و بهسازی 31 حلقه چاه انجام و به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر عامل این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با هدف عبور از بحران و در راستای آمادگی هر چه بیشتر و به منظور تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم و پیشگیری از هرگونه مشکلات کم آبی مخصوصا در فصل گرم سال و پیک مصرف آب موضوع احیاء و راه اندازی چاههای قدیمی و نیمه فعال شهرهای تحت پوشش در دستور کار قرار گرفت که بخشی از این چاهها مطابق برنامه احیاء و بهسازی گردید و عملیات بهسازی الباقی این چاهها نیز در دست انجام می باشد .
مهندس سید علی لدنی نژاد با اشاره به مشخصات پروژه های انجام شده در این خصوص یادآور شد : طی شش ماه اول سالجاری عملیات احیاء و بهسازی 31 حلقه چاه قدیمی و نیمه فعال با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام شده و اغلب این چاهها پس از احیاء با آبدهی بیش از 15 لیتر برثانیه مجددا در مدار توزیع قرار گرفته است .
رئیس هیت مدیره آبفای جنوبغربی استان تهران خاطرنشان ساخت : منطقه جنوبغربی استان تهران یکی از مناطق پرجمیعت استان می باشد که بخش عمده و قابل توجه آب آشامیدنی این منطقه از طریق منابع زیر زمینی تامین و توزیع می گردد . لذا با عنایت به مشکلات موجود از جمله مهاجر پذیری ، تراکم جمعیتی بالا ، کاهش محسوس نزولات آسمانی و ... ، به منظور ارتقاء کمّی آب شرب شهروندان موضوع احیاء و بازسازی چاههای نیمه فعال و قدیمی در دستور کار قرار گرفته و انجام می پذیرد و انتظار می رود شهروندان و مشترکین محترم نیز الگوی مصرف و خودداری از مصارف غیر ضرور را رعایت فرمایند .

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۵۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.