اخبار

عملیات حفر و تجهیز دو حلقه چاه در شهرستان بهارستان در حال انجام می باشد

عملیات حفر و تجهیز دو حلقه چاه در شهرستان بهارستان در حال انجام می باشد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای نسیم شهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و همچنین پیشگیری از هرگونه کمبود احتمالی آب شرب عملیات حفر و تجهیز دو حلقه چاه در این شهر در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
   

وحید مبین با اشاره به اتمام حفاری و تجهیز 1 حلقه چاه در همین خصوص یادآور شد : طی شهریور ماه جاری عملیات حفر و تجهیز یک حلقه چاه با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی در خیابان خیابان کاشانی واقع در خیابان چهارده متری شهید چمران نسیم شهر حفاری و تجهیز گردیده و در مرحله بهره برداری قرار گرفته و حفر و تجهیز 1 حلقه چاه نیز در همین ارتباط در دستور کار قرار گرفته  و در حال حفاری قرار دارد.

مدیر امور آبفای نسیم شهر خاطر نشان ساخت : چاه حفر شده مذکور در مرحله آزمایش پمپاژ قرار دارد و انتظار می رود مطابق برآوردهای صورت گرفته بین 15 الی 20 لیتر آبدهی داشته باشد .

وی یاد آور شد : کلیه هزینه های مربوط به عملیات حفاری و تجهیز این دو حلقه چاه به همراه تملک زمینهای مربوطه با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام می پذیرد .

۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۵۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.