اخبار

در آبفای جنوبغربی استان تهران در حال انجام است اجرای عملیات توسعه شبکه در شهر واوان

در آبفای جنوبغربی استان تهران در حال انجام است  اجرای عملیات توسعه شبکه در شهر واوان
با هدف تامین آب آشامیدنی مجتمع های مسکونی جدید الاحداث در خیابان گلها عملیات لوله گذاری و توسعه شبکه در شهر واوان در حال انجام میباشد .
این خبر را مدیر امور آبفای شهر واوان اعلام کرد و گفت : با عنایت به جانمائی و عملیات ساخت و ساز و احداث مجتمع های مسکونی در منطقه شمال غرب واوان و ضرورت تامین و توزیع آب آشامیدنی این مجتمع ها ، علیهذا عملیات لوله گذاری و توسعه شبکه در لاین شمال غربی شهر واوان و خیابان گلهای این شهر در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
پرویز عبدی با اشاره به مشخصات پروژه مذکور یادآور شد : این عملیات با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات داخلی و جاری و به منظور تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان محترم در مجتمع های مسکونی در مناطق تحت پوشش خیابانهای 16 متری احداثی و گلها با استفاده از لوله های پلی اتیلن در سایزهای 110 میلی متری جمعا به طول 2100 متر انجام می پذیرد .
مهندس عبدی یاد آور شد : عملیات لوله گذاری و توسعه شبکه مذکور به همراه نصب انشعابات در مناطق یاد شده از اوایل شهریور ماه جاری آغاز شده است و انتظار می رود حداکثر ظرف مهر ماه امسال به اتمام و مرحله بهره برداری برسد .


۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۲۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید