اخبار

اجرای عملیات خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در شهر واوان

اجرای عملیات خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در شهر واوان
با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال عملیات لوله گذاری خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب پروژه بوکا و خبرنگاران در شهر واوان انجام و به اتمام رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران معاون مهندسی و توسعه این شرکت با اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای اجرای طرحهای عمرانی آب و فاضلاب مطابق اولویت بندی صورت گرفته و برنامه ریزیهای انجام شده در شهرهای تحت پوشش لذا با عنایت به وجود شبکه فاضلاب در شهر واوان عملیات لوله گذاری و اتصال خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب مناطق تازه تاسیس شده و همچنین مناطقی که از طرح جمع آوری و انتقال فاضلاب در این شهر بی بهره اند در دستور کار قرار گرفته و مطابق اولویت بندی صورت گرفته انجام می پذیرد .
داود نور محمدی ضمن تشریح پروژه انجام شده در این خصوص خاطر نشان ساخت : عملیات اجرای خط انتقال فاضلاب مجتمع های مسکونی بوکا و خبرنگاران در منطقه شمالغرب شهر واوان با صرف هزینه ای معادل 12 میلیارد و پانصد و شصت میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی جمعا به طول 900 متر و با استفاده از لوله های کاروگیت دو جداره  400 ، 500 ، 600 و700 میلی متری به منظور جمع آوری و انتقال فاضلاب مجتمع های مسکونی یاد شده به خط انتقال اصلی از اواخر سال گذشته آغاز شده بود و نهایتا مطابق برنامه زمانبندی شده طی مرداد ماه امسال نیز به اتمام و بهره برداری رسید .
معاون مهندسی و توسعه آبفای جنوبغربی استان تهران یاد آور شد : شهر واوان با بیش از یکصد هزار نفر جمعیت یکی از شهرهای پیشرو در امر طرح فاضلاب در حوزه آبفای جنوبغربی استان تهران می باشد . بطوریکه در حال حاضر بیش از 65 درصد مناطق این شهر دارای شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب می باشد و با اجرای طرح مذکور ( پروژه بوکا و خبرنگاران ) عملیات جمع آوری و انتقال فاضلاب بالغ بر 300 خانوار نیز اتمام یافته و به بهره برداری رسید .


۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۵۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.