اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد عملیات اصلاح شبکه آبرسانی و انشعابات در شهر صالحیه

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد عملیات اصلاح شبکه آبرسانی و انشعابات در شهر صالحیه
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی ، عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در صالحیه انجام شد .
این خبر را مدیر امور آبفای شهر صالحیه اعلام کرد و گفت : شهر صالحیه یکی از شهرهای تحت پوشش و پرجمعیت آبفای جنوبغربی استان تهران می باشد که بخشی از شبکه و انشعابات آن بلحاظ قدمت و فرسودگی موجب ایجاد حوادث مختلف از جمله شکستگی های متعدد بروز مشکلات و اختلالاتی در امر تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم می گردید . که در این رابطه و به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی آب شرب شهروندان ، عملیات اصلاح شبکه و انشعابات بخشی از این مناطق در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر در دست انجام می باشد .
امید رسولی با اشاره به اجرای عملیات انجام شده در این خصوص خاطرنشان ساخت : مطابق برنامه ریزی صورت گرفته و از اوایل سالجاری پروژه اصلاح شبکه در خیابانهای بوستان 1 الی 4 و خیابان بختیاری و تقاطع شجاعت و همچنین کوچه های منشعب  جمعاً به طول 970 متر و با جایگزینی لوله های پلی اتیلن سایز 110 میلی متری به جای خطوط قبلی با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام شده و در مرحله بهره برداری قرار دارد .
مدیر امور آبفای شهر صالحيه یاد آور شد : همزمان با اجرای این عملیات بخش عمده ای از پروژه اصلاح انشعابات معیوب و فرسوده نیز انجام شده و اصلاح الباقی این انشعابات نیز در خیابانها و کوچه های مذکور نیز در دستور کار قرار گرفته و انجام می پذیرد .

۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۵۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید