اخبار

دیوار کشی مخزن ذخیره ی شماره 2 در شهرستان اسلامشهر

دیوار کشی مخزن ذخیره ی شماره 2 در شهرستان اسلامشهر
با هدف افزایش سطح امنیت و محصور سازی ، دیوار کشی مخزن ذخیره ای 10 هزار متر مکعبی شماره 2 اسلامشهر در حال انجام می باشد .

مدیر دفتر حقوقی آبفای جنوبغربی استان تهران با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تاکیدات جناب آقای مهندس لدنی نژاد مدیر عامل محترم شرکت و در راستای اجرای دستور العمل صادره از آبفای استان در خصوص حفاظت و ارتقاء سطح امنیت مخازن و تاسیسات و کلیه ساختمان و ابنیه شرکت ، لذا موضوع محصور سازی و دیوار کشی مخزن شماره 2 اسلامشهر نیز در همین راستا در حال انجام می باشد .
حمیدرضا صادقیان ضمن تشریح پروژه در حال انجام در این خصوص خاطرنشان ساخت : عملیات دیوارکشی مخزن 10 هزار متر مکعبی شماره 2 اسلامشهر واقع در شهرک گلدسته از اوایل سالجاری آغاز شده و با استفاده از مصالح سیمان و دیوار پیش ساخته به ارتفاع 3 متر با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی در حال انجام می باشد و در حال حاضر این پروژه با اجرای دیوارکشی به طول 1500 متر و بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام کارهای پایانی طرح قرار دارد .
مدیر دفتر حقوقی شرکت آبفای جنوبغربی اظهار امیدواری کرد : با روند فعلی و سرعت عمل مطلوب در اجرای پروژه کل عملیات دیوار کشی مخزن مذکور حداکثر ظرف دو ماه آینده به اتمام و بهره برداری برسد

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۲۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.