اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد . اجرای عملیات خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در شهر واوان

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد . اجرای عملیات خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در شهر واوان
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهر واوان ضمن اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای اجراء و اتمام پروژه های نیمه تمام و باقیمانده از سال گذشته عملیات خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب مناطق فاقد طرح فاضلاب در دستور کار قرار گرفته و مطابق اولویت بندی صورت گرفته و برنامه ریزی لازم در حال انجام می باشد .
پرویز عبدی ضمن تشریح پروژه انجام شده در این خصوص گفت : عملیات خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب به طول 980 متر که با استفاده از لوله های کاروگیت دو جداره  400 ، 500 ، 630 و710 میلی متری و به منظور جمع آوری و انتقال فاضلاب مناطق جدید الاحداث ( مجتمع های مسکونی خبرنگاران ، واوان و بوکا ) در منطقه شمالی و شمالغرب این شهر جهت انتقال از طریق خط انتقال به تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر از اوایل دی ماه سال گذشته آغاز شده بود . با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی و مطابق برنامه زمانبندی شده طی مرداد ماه جاری با اجرای کامل و صد درصد پیشرفت فیزیکی به اتمام رسیده و در مرحله بهره برداری قرار گرفت .
وی خاطر نشان کرد : اجرای انشعاب و شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب بالغ بر 65 درصد کل شهر واوان انجام شده و در مرحله بهره برداری قرار دارد . و اجرای طرح فاضلاب در 35 درصد باقیمانده این شهر نیز در دستور کار قرار دارد و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته و اولویت بندی انجام شده عملیاتی خواهد شد .

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.