اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد تعمیر و بازسازی خط 200 میلی متری در نصیرشهر

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  تعمیر و بازسازی خط 200 میلی متری در نصیرشهر
با تلاش نیروهای امداد و حوادث آبفای نصیر شهر ، عملیات ترمیم شکستگی خط انتقال 200 میلی متری انجام گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای نصیر شهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت :  در پی اجرای عملیات عمرانی توسط عوامل شهرک صنعتی پرند که منجر به شکستگی خط انتقال  200 میلی متری در ورودی این شهر گردیده و موجب قطعی و افت فشار آب آشامیدنی در بخشی از مناطق شهر شده بود ، لذا عملیات ترمیم و بازسای شکستگی مذکور در دستور کار قرار گرفت و با همکاری و تلاش نیروهای امداد و حوادث آبفای نصیر شهر در کمترین زمان ممکن انجام و خط یاد شده مجددا وارد مدار توزیع و بهره برداری شد . 
اصغر صبری ضمن قدردانی از عوامل امداد و حوادث آبفای نصیر شهر در خصوص رفع حادثه ایجاد شده در کمترین زمان ممکن یاد آور شد : این حادثه ( شکستگی خط )که هم انتقال و هم توزیع آب آشامیدنی بخشی از مناطق این شهر را تحت الشعاع قرار بود . خوشبختانه با همکاری و حضور به موقع همکاران و در کمترین زمان ممکن انجام و به اتمام رسید .
مدیر امور آبفای نصیر شهر خاطر نشان کرد : هم اکنون و علیرغم فصل گرم و پیک مصرف آب ما شاهد کوچکترین مشکل و چالش کم آبی در نصیرشهر نیستیم . و آب شرب شهروندان و مشترکین محترم با کمّیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع میگردد . و انتظار داریم شهروندان محترم نیز همچنان مصرف آب شرب را مدیریت و از مصارف غیر ضرور پرهیز نمایند . 


۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید