اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران در حال انجام است اجرای عملیات اصلاح شبکه در رباط کریم

در آبفای جنوب غربی استان تهران در حال انجام است  اجرای عملیات اصلاح شبکه در رباط کریم
به منظور به روزرسانی شبکه آبرسانی در بخشی از مناطق رباط کریم 1200 متر از خطوط قدیمی و فرسوده این شهر از مدار توزیع خارج می گردد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام این خبر اظهار داشت : با عنایت به محدوده سکونتی وسیع و تراکم بالای جمعیتی در شهرستان رباط کریم نسبت به ادوار قبلی و عدم تطابق جمعیتی با شبکه آبرسانی فعلی در بخشی از مناطق این شهر بلحاظ پایین بودن سایز لوله و قدمت و فرسودگی شبکه آبرسانی ، علیهذا موجب بروز مشکلاتی در امر تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم می گردد  که در این راستا و به منظور به روز رسانی این خطوط ، پیرو تاکیدات جناب آقای مهندس لدنی نژاد مدیر عامل محترم شرکت مطابق مطالعات صورت گرفته عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
آرش شکیبی در همین خصوص و با اشاره به انجام عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در شهر رباط کریم یادآور شد : پیرو برنامه زمانبندی شده و اولویت بندی صورت گرفته  عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در برخی کوچه ها در خیابانهای امام حسین (ع) ، بخشداری ، 18 متری فرهنگ و جمعا به طول 1200 متر و با استفاده از لوله های 110 میلی متری پلی اتیلن و با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی از اواسط خرداد ماه امسال آغاز شد  و نهایتا با خارج سازی خطوط قدیمی در سایزهای مختلف از مدار و جایگزینی خط جدید با بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد .
مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم همچنین خاطرنشان ساخت : در همین راستا و همزمان با اصلاح شبکه ، عملیات به روزرسانی و اصلاح انشعابات این مناطق نیز انجام میگردد . که طی این پروژه تعداد 95 رشته انشعاب نیز تعمیر و بهسازی و یا تعویض گردیده و در حال انجام می باشد .
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.