اخبار

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد بهسازی کامل ایستگاه پمپاژ شهید آبشناسان در شهرستان رباط کریم

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد بهسازی کامل ایستگاه پمپاژ شهید آبشناسان در شهرستان رباط کریم
به منظور ارتقاء کمی وکیفی و تامین مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شهرک شهید آبشناسان ایستگاه پمپاژ این شهرک بهسازی و به روز رسانی گردید .
این خبر را مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم اعلام کرد و گفت : با عنایت به تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شهرک شهید آبشناسان و بخشی از مناطق رباط کریم از جمله شهرک فرهنگیان از طریق ایستگاه پمپاژ شهید آبشناسان و بلحاظ قدمت و فرسودگی بخشی از تجهیزات این ایستگاه و لزوم بهسازی و رفع معایب موجود و از طرفی بلحاظ فصل گرما و پیک مصرف آب ، علیهذا موضوع بهسازی و به روز رسانی ایستگاه پمپاژ مذکور در دستور کار قرار گرفت و از اواسط خرداد ماه آغاز گردید و مطابق برنامه زمانبندی شده اوایل تیر ماه جاری نیز به اتمام و بهره برداری رسید .
آرش شکیبی ضمن تشریح مشخصات پروژه و اقدامات صورت گرفته در این خصوص یاد آور شد : در این عملیات که با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی صورت پذیرفت . علاوه بر بهسازی کامل و تعمیر 3 دستگاه الکترو پمپ ، کف ایستگاه و آبروهای مربوطه و سکوها نیز کاملا نوسازی شد و تمامی تجهیزات و اتصالات یا تعمیر و یا بلحاظ فرسودگی و عدم کار آیی لازم کلا تعویض گردید . 
مهندس شکیبی خاطر نشان کرد : در همین رابطه و علاوه بر محوطه سازی محیطی و ابنیه ای و ارتقاء ضریب امنیتی ایستگاه پمپاژ ، اتصالات و تاسیسات ، خطوط مکش و رانش و همچنین بهسازی کامل سیستم برقی و راه اندازی مجدد تابلوها و الکترو پمپها و اتصالات مربوطه انجام و کاملا به روز رسانی گردید .
مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم هدف از اقدامات صورت گرفته را بهسازی و به روز رسانی کل تاسیسات و تجهیزات آبرسانی شهرستان یاد کرد و خاطرنشان ساخت : با به روز رسانی و تعمیرات صورت گرفته در این ایستگاه و سایر ایستگاه پمپاژ های شهرستان علاوه بر ارتقاء بهره وری و استفاده بهینه از تاسیسات ، از پرت انرژی و هزینه های اضافی قابل توجهی نیز پیشگیری میگردد . و در زمان اوج مصرف آب شرب شهروندان محترم نیز شاهد مشکلاتی در این خصوص نخواهیم بود .

۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.