اخبار

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد مهندسی مجدد و نصب یک دستگاه پمپ جدید در ایستگاه پمپاژ شتر خوار رباط کریم

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد مهندسی مجدد و نصب یک دستگاه پمپ جدید در ایستگاه پمپاژ شتر خوار رباط کریم
به منظور ارتقاء کمی وکیفی و تامین مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین تاسیسات و ایستگاه پمپاژ شتر خوار رباط کریم به روز رسانی گردید .
این خبر را مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم اعلام کرد و گفت : با عنایت به تامین و توزیع بخش قابل توجهی از آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر از طریق ایستگاه پمپاژ شترخوار و بلحاظ فرسودگی بخشی از تجهیزات و تاسیسات این ایستگاه ، علیهذا موضوع بهسازی و به روز رسانی ایستگاه پمپاژ مذکور در دستور کار قرار گرفت و از اوایل تیر ماه جاری آغاز گردید و مطابق برنامه زمانبندی شده طی همین ماه نیز انجام و اتمام و به بهره برداری رسید .
آرش شکیبی ضمن تشریح مشخصات پروژه و اقدامات صورت گرفته در این خصوص یاد آور شد : در این عملیات که با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام شد . علاوه بر نصب  1 دستگاه الکترو پمپ سانتریفوژ با قدرت 75 کیلو وات ، پمپهای دیگر نیز به همراه کلیه تجهیزات و تاسیسات ایستگاه پمپاژ مذکور بازبینی شده و پس از تعمیرات مربوطه و تعویض قطعات معیوب و فاقد کار آیی لازم ، ایستگاه پمپاژ مذکور مجددا در مدار قرار گرفت .
مدیر امور آبفای رباط کریم هدف از اقدامات صورت گرفته را بهسازی و به روز رسانی تاسیسات و تجهیزات آبرسانی یاد کرد و گفت : با به روز رسانی و تعمیرات صورت گرفته در این ایستگاه و سایر تاسیسات آبی شهرستان علاوه بر ارتقاء بهره وری و استفاده بهینه از تاسیسات ، از پرت انرژی و هزینه های اضافی قابل توجهی نیز پیشگیری میگردد و امیدواریم با همکاری و مدیریت مصرف آب شرب توسط شهروندان شاهد مشکلاتی در خصوص تامین و توزیع کمّی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان نباشیم.


۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.