اخبار

به منظور افزایش میزان آب آشامیدنی یک حلقه چاه قدیمی در چهاردانگه احیاء و راه اندازی مجدد شد

به منظور افزایش میزان آب آشامیدنی یک حلقه چاه قدیمی در چهاردانگه احیاء و راه اندازی مجدد شد
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی چاه شماره 16 چهاردانگه احیا و بهسازی گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهر چهادانگه با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به فصل گرم و افزایش قابل توجه مصرف آب آشامیدنی و از طرفی بلحاظ تراکم جمعیتی بالا در این شهر که متعاقبا ضرورت تامین و توزیع آب شرب مورد نیاز را به همراه دارد . لذا در این خصوص و به منظور پیشگیری از هرگونه تنش احتمالی کم آبی و با هدف تقویت شبکه های آبرسانی ، احیاء و راه اندازی مجدد چاههای قدیمی و نیمه فعال در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده در حال انجام می باشد .
 محسن آذری با اشاره به مشخصات پروژه احیای یک حلقه چاه در همین خصوص یادآور شد : این عملیات با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی و به منظور احیای مجدد و بهسازی چاه شماره 16 این شهر انجام گرفت . که شامل عملیات کف شکنی ، خارج سازی املاح و شن و ماسه موجود در کف چاه ، تعویض کابل شناور ، بهسازی و تعمیر تاسیسات سرچاهی و شستشو و راه اندازی مجدد چاه بود و اوایل تیر ماه جاری آغاز گردید و با آبدهی بیش از 20 لیتر در ثانیه مجددا در مدار توزیع قرار گرفت .
مدیر امور آبفای شهر چهاردانگه خاطرنشان ساخت : در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم تامین و توزیع می گردد و الحمدلله مشکلی در این زمینه نداریم . لذا در راستای استمرار وضعیت فعلی و عدم وجود هر گونه چالش کم آبی ، لازم است شهروندان محترم همچنان مدیریت مصرف و خودداری از مصارف غیر ضرور آب آشامیدنی را مراعات فرمایند .

۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.