اخبار

احیاء و بهسازی مجدد چاه شماره 67 در اسلامشهر

احیاء و بهسازی مجدد چاه شماره 67 در اسلامشهر
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی عملیات احیاء و بازسازی چاه ( 67 ) در اسلامشهر انجام گردیده و چاه مذکور در مدار توزیع قرار گرفت .

این خبر را مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر اعلام کرد و گفت : با عنایت به قدمت چاه شماره 67 این شهر و فرسودگی و عدم کار آیی لازم پمپ و اتصالات و تاسیسات سرچاهی و انباشت املاح و ماسه های ته نشین شده در کف این چاه ، موجب افت قابل توجهی در آبدهی شده بود . که در این خصوص و به منظور احیاء مجدد و شستشو و پاک سازی چاه مذکور ، عملیات تعمیر و بازسازی پمپ و اتصالات و خارج سازی املاح و شستشو در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده با موفقیت انجام و اتمام رسید .
شفا نظرپور ضمن تشریح عملیات مربوط به احیای این چاه خاطر نشان کرد : این پروژه از محل اعتبارات جاری و داخلی و از اواسط خرداد ماه جاری آغاز گردید . و ضمن بهسازی تاسیسات و اتصالات و خارج سازی ماسه و املاح ، چاه مذکور شستشوی مجدد شد . و همزمان با این عملیات پمپ این چاهها نیز تعمیر و راه اندازی مجدد شد و پس از آزمایش پمپاژ ، چاه مذکور با افزایش قابل توجه آبدهی به میزان 20 لیتر بر ثانیه مجددا در مدار توزیع قرار گرفت .
مهندس نظر پور یاد آور شد : در همین خصوص و به منظور پیشگیری از هر گونه کمبود احتمالی و یا قطعی و افت فشار آب و ارتقاء میزان آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم اسلامشهر مخصوصا در فصول گرم و ایام پیک مصرف آب عملیات احیای چند حلقه چاه دیگر نیز در دست انجام است و مطابق برنامه زمانبندی شده انجام خواهد شد .


۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۱۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید