اخبار

عملیات سه راه گیری در شهرستان بهارستان انجام گردید

عملیات سه راه گیری در شهرستان بهارستان انجام گردید
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی پروژه لوله گذاری و توسعه شبکه و اجرای عملیات سه راه گیری در شهر گلستان انجام و به اتمام رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان بهارستان با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به ساخت و سازهای صورت گرفته در مناطق مختلف این شهر که منجر به توسعه محدوده شهری ، افزایش واحدهای مسکونی و حضور و سکونت شهروندان و مشترکین محترم در این مناطق گردیده است ، علیهذا در همین راستا و به منظور تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم عملیات لوله گذاری در این مناطق در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده در حال  انجام می باشد .
سید محمد رضازاده ضمن تشریح مشخصات فنی پروژه انجام شده در این خصوص عنوان کرد : پروژه مذکور ( لوله گذاری و سه راه گیری ) از اوایل خرداد ماه سال جاری و از خط 250 میلی متری پلی اتیلن واقع در ابتدای بلوار شهید ابدام گلستان به خط 110 میلی متری پلی اتیلن انجام شد . و ضمن انجام لوله گذاری  عملیات سه راه گیری نیز صورت پذیرفت  و با انجام لوله گذاری مذکور به طول 260 متر در همین بلوار موجب تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی اداره ثبت احوال ، مدرسه راهنمایی جدید الاحداث و همچنین ساختمانهای موجود و به روز شدن شبکه و خطوط آبرسانی در این خیابان گردید .
مهندس رضازاده همچنین یاد آور شد : این پروژه از محل اعتبارات جاری و داخلی تخصیص و تامین اعتبار گردید است و در حال حاضر با انجام صد در صد عملیات با حضور فرماندار شهرستان بهارستان به بهره برداری رسید و در همین رابطه مطالعات لازم در خصوص اصلاح شبکه و تقویت آب آشامیدنی در سایر مناطق انجام شده و در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با تامین و تخصیص اعتبارات لازم مطابق برنامه زمانبندی شده اجرایی و عملیاتی گردد .

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.