اخبار

بازدید مدیران آبفای کشوری و استانی از پروژه های آب و فاضلاب

بازدید مدیران آبفای کشوری و استانی از پروژه های آب و فاضلاب
با حضور معاون مهندسی و توسعه آبفای کشور پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی در دست انجام آبفای جنوبغربی استان تهران مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران در این بازدید که با حضور مهندس پاکرو معاون مهندسی و توسعه آبفای کشور ، مهندس اسماعیلی مدیر نظارت بر طرحهای آب و فاضلاب کشور ، مهندس ساداتی معاون مهندسی و توسعه آبفای استان تهران و هیات همراه و به منظور بازدید از طرحها و پروژه های در دست انجام مخصوصا طرح تصفیه خانه فاضلاب رباط کریم انجام شد ، ضمن بازدید از کم و کیف و میزان پیشرفت طرحهای در دست انجام آب و فاضلاب و تصفیه خانه فاضلاب ، در خصوص سایر اقدامات صورت گرفته اعم از ( پروژه ها و همچنین میزان اعتبارات تخصیص یافته و جذب شده در این خصوص ) نیز گفتگو و تبادل نظر صورت گرفت .
ابتدا مهندس لدنی نژاد مدیرعامل آبفای جنوب غربی ضمن عرض خیر مقدم به تشریح کلی پروژه های آب و فاضلاب مخصوصا شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب رباط کریم و سایر پروژه ها پرداخت .
سپس معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران با تشریح پروژه لوله گذاری و تصفیه خانه فاضلاب شهرستان رباط کریم گزارشی از میزان پیشرفت و مشخصات این طرح ارائه نمود . 
داود نور محمدی در خصوص طرح مذکور یاد آور شد : در ارتباط با عملیات خطوط فرعی ، اصلی و انتقال فاضلاب رباط کریم مجموعا 155 کیلومتر لوله گذاری مورد مطالعه و پیش بینی شده است که از این میزان با اجرای 82 کیلومتر لوله گذاری عملیات مذکور با بیش از 52 در صد در حال انجام است .
معاون مهندسی و توسعه آبفای جنوبغربی در خصوص تصفیه خانه فاضلاب رباط کریم نیز خاطر نشان کرد : این تصفیه خانه در زمینی به مساحت 5/5 هکتار و در دو مدول و هر مدول با ظرفیت تصفیه فاضلاب به میزان 21 هزار متر مکعب در شبانه روز جمعیتی معادل 260 هزار نفر را تحت پوشش قرار خواهد داد . و در حال حاضر مدول اول با بیش از 21 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و امیدواریم با تامین به موقع اعتبارات و مساعدتهای استانی مدول اول این طرح تا پایان سالجاری به اتمام و مرحله بهره برداری برسد  .
در پایان مهندس پاکرو  و همچنین مهندس اسماعیلی ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته  اظهار امیدواری کردند . با مساعدتهای لازم طرح مذکور مطابق برنامه زمانبندی شده به اتمام و بهره برداری برسد .


۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۰۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.